![]() | Бренд | Intertool |
Артикул | AT-3014 | |
Напряжение | 230 В | |
Выходное напряжение | 6; 12 В | |
Емкость аккумулятора | 60 Ач |
Характеристики | |
---|---|
Артикул | AT-3014 |
Напряжение | 230 В |
Выходное напряжение | 6; 12 В |
Емкость аккумулятора | 60 Ач |
Потребляемая мощность | 70 Вт |
Постоянный выходной ток | до 6 А |
Гарантия | 12 Міс. |
Вес | 1,710 Кг |
Бренд | Intertool |
Призначення
Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3014 підходить практично для всіх акумуляторів 12 В автомобілів та 6 В мотоциклів, а також для акумуляторів катерів, гідроциклів, газонокосарок, сільськогосподарської техніки, промислового та побутового обладнання. Струм заряду до 6 А дозволяє зарядити найпопулярніші акумулятори, ємністю до 60 Аг.
Керування
Зарядний пристрій максимально простий у керуванні. За допомогою клавіші (1) на корпусі вибирають положення, яке відповідає робочій напрузі акумуляторної батареї 12 або 6 В. Якщо робоча напруга акумуляторної батареї становить 6 В, заборонено встановлювати клавішу вибору зарядного вольтажу в положення 12 В.
Під час заряджання акумулятора стрілка індикатора струму в правому положенні показує, що батарея розряджена, а в лівому положенні – батарея заряджена. В міру заряджання АКБ стрілка індикатора переміщається вліво.
Зручність
Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми та зручну ручку для транспортування. Дуже простий у використанні, проте рекомендуємо заряджати у провітрюваному приміщенні та не залишати без нагляду на час заряджання.
Заявка отправлена, ожидайте звонок
Вы вже заказали звонок специалиста для этого товара
Укажите корректный номер телефона по шаблону