Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  131 - 1315 грн.
-
Виробник

Щіткові вузли

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Щіткові вузли для лебідок

Лебідка - досить надійний механізм для любителів бездорожья для витягування машин з кюветів, болота і підняття, наприклад важких вантажів. Але завжди знайдеться деталь, яку з часом потрібно міняти або через поломку або знос. Щітковий вузол схильний до зносу, так як контактами в нього є графітові стрижні, які з часом стираються.

Чому стираються?

Відбувається постійне тертя графітових стрижнів з контактами колектора якоря і з часом зношуються, стираються і приходить час їх міняти. Незважаючи на надійність усього механізму, в конструкції є деталь, яку з часом доводиться міняти через знос - щітковий вузол.

Купити щіткові вузли для лебідок

Ремонт і обслуговування

Заміна щіток не вимагає особливих зусиль і часу, тому що для того, щоб було зручно здійснювати ремонт виробники продумали, щоб щітки з притискними пружинами були об'єднані в один вузол. Знос щіток є частою причиною поломки електродвигуна лебідки.

Як вибрати щіткові вузли для лебідок?

Щіткові вузли відгуки

Підібрати цю деталь згідно:

  • потужності лебідки;
  • марці двигуна лебідки;
  • коду самого вузла лебідки.

Краще не займатися самодіяльністю по-поводу вибору запчастини, а вибирати саме до цієї лебідці по марці і моделі (інформація вказана в інструкції), і з огляду на звичайно ж потужність, інакше, при інших варіантах це просто будуть зайві витрати.

Де купити щіткові вузли для лебідок?

Купити щіткові вузли до лебідки можна в нашому інтернет-магазині lebedka.ua, а також інші запчастини та аксесуарів до лебідок. Кваліфікована допомога наших менеджерів допоможе Вам у виборі деталей і потрібних комплектуючих.
Оригінальні запчастини, доступна ціна, швидка доставка по всій Україні - пріоритети нашої роботи.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com