Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  381 - 5588 грн.
-

Пульти керування

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Пульти управління для лебідок

Пульт управління - пристрій для автоматизації процесів контролю і управління механізмом.

Більшість сучасних моделей, електричних або автомобільних лебідок комплектуються системами дистанційного керування. Важливо відзначити, що, чим простіше конструкція пульта управління, тим істотніше спрощується процес управління, тим же самим роблячи процес управління вашої лебідки безпечніше, так як при виконанні він суттєво спрощуює процес управління і робить роботи безпечнішими, так як при виконанні ви можете перебувати більш віддалено від місця їх проведення.

Як розрізняють пульти управління для лебідок?

  • дротовий - надійніший при використанні лебідки і розрахованйи на чітке функціонування протягом тривалого часу, так як підключення здійснено безпосередньо до неї. Але, мінусом в управлінні є обмеженість території управління, залежне від довжини дроту пульта;
  • Купити провідний пульт управління лебідкою

  • бездротовий - пульт зручний, так як не дуже обмежує ваші переміщення в певному радіусі дії. Проте при роботі з ними слід стежити за рівнем заряду акумулятора.
  • Купити пульт дистанційного керування лебідкою

Переваги пультів управління для лебідок.

Пульти керування лебідками ретельно продумані і спроектовані. В процесі виробництва заводи використовують тільки високоякісні матеріали.

Конструктори і розробники постійно працюють над удосконаленням використання технологій і постійно покращують якість своїх продуктів.

Де купити пульти управління для лебідки?

Купити пульти управління для лебідки ви можете в нашому інтернет - магазині lebedka.ua і запчастини для автомобільних і гідравлічних лебідок, лебідок для квадроциклів та інші аксесуари. Доступна ціна. Висока якість. Перевірені виробники і постачальники. Доставка по всій Україні.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com