Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

WarnПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Легендарний американський бренд WARN


Лебідки Warn вже давно стали синонімом надійності, якості і високої продуктивності. Компанія розробляє і виробляє повну лінійку позашляхового обладнання та аксесуарів, які підвищують ефективність повнопривідних автомобілів, позашляховиків, вантажних авто, квадроциклів та спецтехніки. WARN - визнаний в світі бренд в області підвищення продуктивності транспорту, завдяки винятковій якості виконання і надійності.

Warn це:

 • Світовий лідер у виробництві устаткування для офф-роуда
 • Преміальна якість лебідок
 • Warn створений для людей, створений щоб допомагати людям
 • Історія компанії

Warn Industries заснували Артур і Седі Уорн 10 червня 1948 року в США. Warn Industries почали з ідеї однієї людини перетворити тисячі джипів Другої світової війни в корисні, дорожні транспортні засоби. Лебідка WARN, розроблена в 1959 році, була першою рекреаційної лебідкою. Завдяки новаторським функціям, таким як міцний привід, лебідка WARN швидко стала провідним брендом для off-road гонщиків, любителів їзди по бездоріжжю і активного проведення часу. У 1970-х роках Warn встановив партнерські відносини з Ford з початковим випуском 20 000 наборів хабів на місяць для пікапів F-Series і Broncos. У 1968 році Терстон Уорн був названий президентом, а в 1980-х роках внуки Артура (Майкл і Деніел) стали членами Ради. Майк Уорн був призначений генеральним директором в 1984 році. Також в цьому десятилітті Warn Industries представила нові продукти на ринку лебідок, в тому числі перший триступеневий планетарний редуктор в галузі і вільно-спулерную муфту, нову корисну модель і першу в галузі всюдихідну (ATV) лебідку. Продовжуючи диверсифікувати свою лінійку продуктів, компанія також додала флешки крила і аксесуари для позашляховиків.

У 1990-х роках Warn з успіхом освоїли ринок лебідок для ATV / UTV квадроциклів. А в 2004 році був отриманий сертифікат ISO / TS 16949: 200 на відповідність якості продукції стандартам автомобільної промисловості.

WARN сьогодні

На сьогоднішній день лебідки WARN розробляються на виробничих об'єктах площею більше 400 000 кв.футов в штаті Орегон, США. Технічний центр знаходиться в Лівонії (Мічиган). Таким чином, весь цикл конструювання і виробництва зосереджений на території США і знаходиться під постійним контролем технічного відділу компанії. Warn має сертифікати якості для ISO / TS 16949: 2009 ISO 9001: 2008 та екологічної сертифікації ISO 14001: 2004. На продукцію отримано понад 110 патентів, але і це не межа в жадобі інновацій і розробок.

Асортимент лебідок WARN

На сьогоднішній день асортимент лебідок Варн включає в себе більше 600 продуктів для автомобілів різних класів, для комерційного і промислового використання.

Warn виробляє такі типи лебідок:

 • для джипів, вантажівок і позашляховиків;
 • лебідки для квадроциклів (Vanatage і ProVantage);
 • утилітарні моделі для підвищених навантажень (серія AC / DC);
 • портативні лебідки
 • для мотоциклів
 • промислові (гідравлічні лебідки і планетарні лебідки постійного струму);
 • військові та лебідки класу "Severe Duty";
 • пожежні рятувальні лебідки.

Крім цього, Warn випускає обладнання для снігоходів, бампери, 4WD-концентратори і т.п. Також Ви зможете купити повний набір аксесуарів і оснащення для лебідок: електрика, такелаж, захисні чохли, троси та роликові напрямні - все те, що робить роботу лебідки по-справжньому комфортною.


Купити оригінальну лебідку WARN можна тільки у офіційний дилерів марки. Купуючи продукцію Warn в інтернет-магазині Lebedka.ua Ви можете бути впевнені в автентичності товару. За запитом можливий підбір і доставка необхідних деталей, витратних матеріалів або ексклюзивних моделей лебідок.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com