Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

VorelПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

VOREL: європейська якість за прийнятною вартістю

VOREL є одним з найбільших сегментів корпорації TOYA. Під цією маркою виробляється і продається величезна різноманітність продукції - від вимірювальних приладів до різного ручного інструменту з пневматичним приводом. Основною перевагою і головною рисою цього бренду завжди були і залишаються величезний асортимент і прийнятна для покупця вартість.


Про компанію

Своє існування бренд VOREL (Ворел) почав в 2003 році. Він належить компанії TOYA (Тойя), заснованої в Польщі. На сьогоднішній день Ворел - один з найбільших європейських виробників автозапчастин. Абсолютно всі запчастини відрізняються високою якістю, яка відповідає світовим стандартам і підтверджена всіма сертифікатами.

Про запчастинах і комплектуючих цієї марки зустріти негативні відгуки неможливо. Всі, хто користувався або користується комплектуючими, позитивно відгукуються про них. Характеристики автодеталей досить високі, а ціни - більш, ніж прийнятні для середньостатистичного користувача.

Асортимент продукції

Перелік товарів, які випускає компанія, дійсно широкий:

  • електричний інструмент;
  • важільні лебідки;
  • безліч механічних пристроїв і так далі.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлена таль VOREL. Під час виробництва фахівці особливу увагу приділяють таким характеристикам, як надійність, зносостійкість і безпеку під час експлуатації.


Переваги талей VOREL

Виробник давно зарекомендував себе з найкращої сторони. З часу заснування минуло багато років. За цей час якість продукції тільки поліпшується, використовуються новаторські ідеї і найсучасніші технології.

Серед переваг, якими відрізняється ланцюгова таль Vorel, слід виділити наступні.

  1. Висока якість. Всі товари, представлені в нашому каталозі, відповідають чинним нормам.
  2. Інноваційні технології. Виробництво Vorel розвивається щорічно, результат впровадження новітніх методик - представлені механізми - унікальні і високоякісні, є вибором №1 серед користувачів.
  3. Міцність. Забезпечено якісним матеріалом, який використовується під час виробництва.
  4. Великий вибір продукції і найрізноманітніших пристосувань.
  5. Проста експлуатація. Щоб використовувати лебідку, не потрібні специфічні знання та вміння.
  6. Демократичні ціни. Як було відзначено, при всіх перевагах компанія випускає дійсно недорогу продукцію.

Варто відзначити, що таль від Ворел - дуже зручний вантажопідйомний механізм, який можна використовувати в різних сферах. Цей пристрій дає можливість підняття досить великий вантаж.

У нашому каталозі представлені талі різної вантажопідйомності - від 1000 до 3000 кг. Їх довжина - 3 м. Ціна залежить від вантажопідйомності - від 1338 грн. Пристрій дуже простий - таль складається з двох гаків з засувками, за допомогою яких відбувається надійна фіксація, механічного гальма і триметрового сталевого ланцюга.

Для експлуатації додаткове джерело енергії не потрібне - працює за допомогою людського зусилля.

Купити таль Vorel можна в нашому інтернет-магазині. Для цього зв'яжіться з менеджером по вказаному телефону або оформіть онлайн заявку прямо на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com