Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

UNITRAUMПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
ТОП ПРОДАЖ
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

UNITRAUM

Китайський виробник гаражного інструментарію Tongrun відрізняється широким асортиментом товарів для різних типів авто. Принцип роботи організації - простота, якість, надійність.

Історія створення бренду

Компанія почала своє виробництво в 1954 році, заснувавши офіс і перший завод в Шанхаї. Фірма є підрозділом організації Jiangsu Tongrun M & E Group.

Завдяки комплексному підходу до виробництва техніки, продукція фірми користується високим попитом не тільки в країнах Азії, але і Європи, Північної Америки. Це доводить конкурентоспроможність виробника і стрімкий розвиток.

Компанія пред'являє високі вимоги до своїх товарів, щоб зробити інструменти більш якісними і недорогими. Технічні параметри приладів відповідають міжнародним стандартам якості, тому прилади продаються в десятках країн по всьому світу.


Асортимент обладнання

Основний напрямок фірми - забезпечення користувачів надійним ремонтним обладнанням, здатним витримати кілька тонн ваги.

Бренд випускає різноманітну продукцію.

  1. Рейкові домкрати. Робота приладу заснована на взаємодії зубчастої рейки з храповим механізмом. Домкрат Unitraum дозволяє піднімати позашляховик на висоту до 1,5 метрів, міняти колеса, виконувати ремонтні роботи.
  2. Підставки під автомобілі. Застосовується для фіксації авто під час ремонту або огляду. Можна придбати для СТО або особистого користування.
  3. Підкатні моделі. Гідравлічний домкрат підкатний 3т Unitraum піднімає вагу завдяки впливу гідроциліндра на поршневий насос. При натисканні на важіль піднімається вантаж, і можна проводити заміну колеса.
  4. Пляшкові домкрати. Дозволяють виконувати роботи будь-якої складності, використовуються на машинобудівних заводах, ремонтних сервісах.

З ремонтної апаратурою компанії ви зможете без проблем оглянути і виявити неполадки в автомобілі, не побоюючись падіння конструкції.

Переваги продукції

Фірма вигідно виділяється на тлі конкурентів своїм підходом до формування співвідношення ціна-якість.

Чому покупці вибирають UNITRAUM:

  • невисока вартість інструментів;
  • різноманітність моделей, придатних для різної ваги позашляховика;
  • преміальна якість матеріалів, використовуваних у виробництві;
  • залучення кваліфікованих інженерів для розробки товарів.

Виробник відомий скрупульозним підходом до виготовлення інструментарію та високою потужністю промислового обладнання. Це дозволяє випускати якісні товари великими партіями, щоб задовольнити запити споживачів.


Де знайти інструменти від UNITRAUM

Недорого купити обладнання компанії UNITRAUM можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми завжди підтримуємо зворотний зв'язок з покупцями і готові допомогти з деталями замовлення.

При покупці ви можете вибрати будь-який зручний спосіб оплати і доставку до дверей або поштового відділення. Менеджер компанії допоможе вирішили купити продукт в залежності від моделі авто і призначення приладу.


Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com