Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

TracПоказати: 15 25 50 75 100

Trac

Американська компанія з виробництва човнових аксесуарів відома якістю свого обладнання, точністю і довгим терміном служби.

Історія американського виробника

Компанія Trac Outdoor була заснована в 1998 році в місті Нешвілл, штат Теннесі, і починалася, як невеликий сімейний бізнес. Спочатку фірма виготовляла якірні лебідки та інші невеликі аксесуари для човнів, але швидко розширила масштаби виробництва.

Протягом багатьох років місія залишалася незмінною: доставляти продукти з великою зручністю і цінністю для судноводіїв та рибалок. Асортимент човнової продукції включає трюмні насоси, якірні лебідки, масляні насоси, промивні насоси, якірні штанги, якірні канати і багато іншого.


Продукція компанії

Організація виробляє безліч аксесуарів для водного транспорту, які полегшують переміщення на воді. Деякі з них можна купити в Україні.

  1. Якірні лебідки Trac. Призначені для любителів активного відпочинку, нічної риболовлі. Автоматичне підсвічування дозволяє контролювати закид якоря навіть в темний час доби, тому вам не потрібно турбуватися, що якір зачепиться за щось. Моделі для солоної води без проблем переносять агресивне середовище.
  2. Бездротові перемикачі. Пристрій дозволяє без зусиль контролювати підйом і опускання якоря. Щоб робота була максимально ефективною, важливо регулярно стежити за рівнем заряду акумулятора.
  3. Провідні пульти. Надійні прилади розраховані на довгі роки служби, точно контролюють глибину занурення якоря, без затримок піднімають його на поверхню.

Якщо у вас є катер, його необхідно забезпечити якісною лебідкою для якоря з потужним мотором, яка витримує будь-які погодні умови. Лебідки TRAC прості в установці, мають низьке енергоспоживання і захист від займання.

Чому саме Trac - кращий вибір для човнярів?

Серед інших виробників човнового обладнання американський виробник вигідно виділяється завдяки унікальному підходу до роботи.

Чому клієнти вибирають Trac:

  • вузька спеціалізація дозволяє сконцентруватися на поліпшенні технологій і випуску кращої продукції;
  • американська якість і стандарти виробництва;
  • використання комп'ютерних технологій спрощує управління обладнанням.

Жоден човняр не повинен залишатися без якірної лебідки Trac. Це електричне обладнання дозволяє піднімати і опускати якір одним натисканням кнопки. Пристрої забезпечують плавну роботу, мають чудову утримуючу здатність. Компактні лебідки можуть бути встановлені на передній або задній частині човна і поставляються з усім монтажним обладнанням. Додаткові пульти дистанційного керування і комплекти перемикачів можна придбати окремо для індивідуальної настройки.


Де купити товари

Якщо вам потрібна якірна лебідка Trac, купити її можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені моделі для солоної і прісної води, пульти бездротового управління механізмом.При оформленні замовлення ви можете вибрати зручний спосіб доставки та оплати.

При необхідності посилку доставлять до вас додому. Менеджер магазину проконсультує вас з приводу деталей замовлення.  


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com