Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

TORINПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Лебідка механічна важільна TORIN 2 т

Тягове зусилля: 2 тони

849 грн.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Опис бренду Torin

Торгова марка Torin випускає якісне гаражне обладнання та ручний інструмент за демократичними цінами. Виробництво знаходиться в Тайвані. Бренд належить до шанхайської корпорації Jiangsu Tongrun M & E Group і є його підрозділом. Компанія була заснована в 1954 році.

На початку фірма виробляла техніку для сільського господарства. Перший домкрат був випущений в 1968 році. Організація має понад сорок років дорогоцінного досвіду у виготовленні гідравлічного обладнання для автомобільної сфери.

Завдяки надійності і довговічності виробів товари цінуються і користуються попитом у країнах по всій земній кулі. Виробники відповідально підходять до контролю якості та виготовлення відповідно до прийнятих стандартів. Саме тому продукція завоювала довіру покупців більше 180 країн. На сьогоднішній день Торін є лідируючою маркою в реалізації підйомних конструкцій.


Особливості бренду

Виробник Torin розпорядженні широким асортиментом:

 • домкрати;
 • лебідки;
 • стенди;
 • крани;
 • підставки та інші ручні інструменти.

Автомобільні Torin домкрати широко використовуються для роботи на СТО. Завдяки надійним конструктивним особливостям можна швидко забезпечити підйом транспортного засобу. Це дозволяє майстру отримати вільний доступ до днища автомобіля або інших частин.

Устаткування особливо незамінне при здійсненні шиномонтажу. Домкрат дозволяє швидко виконати демонтаж і заміну коліс. Тому багажник кожного автолюбителя повинен бути оснащений компактним підйомним інструментом. При виникненні непередбачених ситуацій в дорозі, необхідність установки запасного колеса, конструкція стане незамінним помічником. Якісний підйомник не боїться неприємних несподіванок.

Асортимент популярного бренду представлений різними видами підйомних механізмів:

 • рейкові;
 • пляшкові;
 • підкатні;
 • подушкові.

Цінителі якісного обладнання можуть підібрати варіант, виходячи зі своїх переваг.

Лебідки Torin володіють значними тяговими здібностями. Їх використовують для підйому різних об'єктів на будмайданчиках, підприємствах. Пристрій відмінно справляється з витягуванням автомобілів з проблемних ділянок. Виробники доклали всіх зусиль, щоб створити міцний, простий у використанні агрегат, який не вимагає значного обслуговування.


Переваги виробів Torin

Основна перевага пристроїв від популярного виробника - найвищі вимоги до якості продукції. Фахівці компанії працюють над розробками і прагнуть до досконалості у виготовленні автомобільних товарів для споживачів. Домкрат пляшковий Torin або іншої моделі, лебідка, підставка і решта продукції виготовляються з високоякісних сертифікованих матеріалів. Виробництво оснащене сучасними машинами і функціонує відповідно до новітніх технологій. Переваги товарів Торін:

 • контроль якості на кожному етапі виготовлення;
 • бездоганність, надійність пристроїв;
 • міцна позиція торгової марки, яка завоювала серця споживачів США і Європи;
 • демократичність цін;
 • різноманітність виробів під будь-які запити споживача;
 • зручність і простота застосування.

Продукція торгової марки Торін заслужено завоювала довіру професійних співробітників СТО і автомобільних майстерень, а також рядових автоаматорів України. Логотип компанії свідчить про бездоганне виконанні і відповідність стандартам США ASME, Великобританії BS, DIN Німеччини, Австралії, в Японії JIT.

Інтернет-магазин пропонує купити інструмент, ціна якого доступна. Зручний каталог дозволить вибрати оптимальну позицію. Також можна звернутися за консультацією до фахівця по телефону. Доставка здійснюється в будь-який регіон.


Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com