Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Tec-UПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Tec-U

Бренд Tec-U - авторитетний китайський виробник тягових механізмів. Підприємство виготовляє велику кількість піднімального устаткування. Вся продукція відрізняється надійністю і довгим терміном служби.


Історія компанії

Китайська компанія почала історію свого виробництва в 2005 році, заснувавши головний офіс в Ханчжоу. На даний момент підприємства розташовані в 52 країнах, даючи можливість клієнтам з усього світу купувати різноманітне обладнання за невисокою вартістю.

Інженери фірми застосовують знання в галузі машинобудування, обробки металів для виробництва вантажно-розвантажувального обладнання. Організація пред'являє високі вимоги до продукції, сприяючи виробництву якісних і недорогих інструментів.

Місія бренду - задовольнити потреби клієнтів і забезпечити покупців якісною технікою. Організація прагне вдосконалювати технології, розширювати виробництво, щоб споживачі з усього світу могли користуватися тяговими пристроями найвищого ґатунку.

Асортимент виробника

Тягові механізми виготовлені згідно з міжнародними стандартами якості, дозволяють без праці переміщати багаж. Міцна конструкція запобігає аварійні ситуації, раптові обриви тросів.

Товари, які надає компанія.

  1. Монтажні блоки. Призначені для полегшення транспортування вантажу і захисту його при переміщенні. Спорядження змінює напрямок застосування сили під час пересування.
  2. Лебідки. Ручний механізм допомагає буксирувати автомобілі навіть в агресивних умовах. Принцип дії заснований на механічному впливі людини і не вимагає електричного джерела живлення.
  3. Візки. Устаткування спрощує переміщення вантажу по несучій балці.
  4. Ручні талі Tec-U. Спорядження транспортує вантаж вагою до 3 т.
  5. Ланцюгові стяжки і скоби. Призначені для кріплення і переміщення вантажу. Ланцюги виготовлені з міцного металевого сплаву, витримують навантаження в кілька тонн.

Широкий вибір товарів дозволяє підібрати апаратуру в залежності від призначення і ваги авто.


Чому покупці вибирають Tec-U

Переваги такелажних механізмів від Tec-U:

  • широкий асортимент обладнання для позашляховиків;
  • невисока ціна продукції;
  • використання останніх технологій при виробництві обладнання;
  • вся продукція має сертифікацію і гарантію якості.

Основне завдання виробника - зробити надійне і довговічне устаткування, вартість якого влаштує кожного покупця. Tex-U таль стане незамінним пристроєм при переміщенні великовагового вантажу.

Де купити продукцію

Наш інтернет-магазин - офіційний представник бренду Tec-U в Україні. Купити талі Tec-U за вигідною ціною ви можете на сайті.

Доставка замовлень здійснюється прямо до дверей за вказаною адресою. Ви можете вибрати зручний спосіб оплати, а менеджери проконсультують вас з приводу особливостей вибору моделі спорядження.  


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com