Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр

Троси

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
новинка
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Троси для лебідок: різновиди і переваги

Роботу будь-якого механізму, який призначений для підіймання і переміщення вантажів, складно собі уявити без якісного міцного троса. Саме від цього елемента тягового механізму залежить безпека і продуктивність обладнання. Троси часто використовуються в комплекті з автомобільними лебідками, лебідками для евакуаторів, квадрациклів і т.д. Троси для лебідок дуже часто також застосовуються на великих виробництвах, автосервісах, будівництві та промисловості.

Різновиди тросів для лебідки і їх особливості

Троси для лебідок бувають двох видів: синтетичні (вони ж кевларові) і сталеві. Кожен з видів має свої переваги і недоліки, які ми розглянемо докладніше:

Лебідка зі сталевим тросом

Лебідка з синтетическим тросом

  • Сталеві троси. Даний вид тросів для лебідок має масу переваг. Вони відрізняються високою міцністю, стійкі до стирання і температурних навантажень. Мають також високу зносостійкість і не подаються хімічних впливів. Дані характеристики приваблюють багатьох автолюбителів. Сталеві троси часто використовуються на виробництвах, великих автосервісах і т.д. Можуть працювати як з роликовими напрямними, так і з клюзамі.Недостатком сталевих тросів для лебідок вважається їх схильність до корозії. Також з часом на сталевих тросах з'являються рубці і заломи, і вони гірше намотуються на барабан. Крім того, в момент розриву він дає сильну віддачу і може стати причиною серйозних травм. Для безпечної роботи зі сталевими тросами рекомендується використовувати спеціальні рукавиці.
  • Синтетичні (кевларові) троси. Вважаються найбезпечнішими і надійними в використання. Вони більш м'які і податливі в роботі. Використовуються на позашляховиках в якості комплекту до гідравлічних та електричних лебідок. Найпопулярнішими матеріалами для їх виготовлення вважаються дайніма і кевлар. На відміну від сталевих, вони набагато легше і не тонуть у воді. Крім того, вони вважаються в два рази міцніше і безпечніше. З недоліків: важко змотуються, можуть змерзатися взимку при низьких температурах, їх необхідно постійно відмивати від бруду. Синтетичні троси дуже вибагливі в експлуатації і вимагають регулярного догляду.

Як вибрати трос для лебідки

Є кілька основних параметрів, на які варто звернути увагу, перед тим, як купити трос для лебідки. Перш за все варто враховувати:

  • Максимально допустиме навантаження, щоб уникнути розривів;
  • Ступінь міцності і безпеки;
  • Вага виробу;
  • Стійкість до впливів зовнішнього середовища;
  • Стійкість до стирання.

Купити сталевий трос для лебідки

Купити синтетичний трос для лебідки

Сталевий трос

Синтетичний трос

На міцність і зносостійкість троса впливає якість матеріалу, діаметр вироби та умови експлуатації. Потрібно також враховувати для яких цілей ви хочете купити трос для лебідки. Якщо ви збираєтеся брати участь в гонках по бездоріжжю, то невелику вагу, міцність і гнучкість синтетичного троса можуть додати вам переваг. Якщо ж трос використовується рідко і в основному для підйому великовагових вантажів, то можна заощадити, купивши сталевий трос, який набагато дешевше за ціною.


Де купити троси для лебідок

У нашому інтернет-магазині можна купити трос для лебідок будь-якого типу, розміру та діаметру. На сайті ви можете ознайомитися з фото і детальним описом кожного товару. У нашому інтернет-магазині тільки якісні товари від відомих виробників. Товар завжди в наявності і за актуальною ціною. Якщо у вас виникли питання щодо асортименту, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com