Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  26 - 5313 грн.
-
Довжина
Вид продукції

Стропи текстильні

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Стропи текстильні автомобільні

Стропа - багатофункціональний пристрій для фіксації, підіймання і переміщення вантажів в різних сферах людського життя: від будівництва і виробництва до офф-роуда і гонок по бездоріжжю. Залежно від конструктивних особливостей стропа може оснащуватися гаком (шаклом) або кільцем. Основний матеріал таких зацепів - високолегована сталь, здатна тривалий час витримувати значні навантаження без деформації. За допомогою гака вантаж надійно чіпляється за трос і транспортується. Якщо ж Ви плануєте переміщати вантажі шляхом обхвату, можна обійтися і без неї.

Перш ніж стропи купити, потрібно знати які саме Вам підійдуть. Існує декілька різновидів цього буксирувального обладнання, в залежності матеріалу:

  • канатні;
  • текстильні;
  • ланцюгові.

В асортименті магазина Lebedka.ua представлені ​​найбільш поширені серед автолюбителів стропи. Вони виготовлені з кевларового волокна високого ступеня щільності, яке витримує навантаження від 4 до 9 т. Довжина при цьому варіюється в межах 1,5-20 м. Основне призначення строп в авто-сфері: буксирування застряглого автомобіля. При цьому для висмикування краще використовувати динамічний трос, оскільки стропа практично не піддається розтягуванню і забезпечує стабільне тягове зусилля. Яскраве забарвлення у різних кольорах відмінно доповнить колекцію аксесуарів для Вашого авто, до того ж стропу буде добре видно в темний час доби.

Синтетична кевларова стропа має ряд переваг, порівняно з металевими аналогами:

  • легка вага, стропу можна перевозити в бардачку або багажнику, при цьому вона не займе багато місця;
  • кевларова стропа не мнеться і не заламується;
  • можна перевозити її у складеному вигляді, при цьому вона прийме колишню форму при експлуатації;
  • витримує солідну вагу - до 9 т (в залежності від моделі);
  • широкий асортимент типорозмірів дозволяє вибрати найоптимальніший варіант;
  • гладка поверхня троса.

Скільки коштує стропа текстильна

Навіть при контакті з кузовом ризик його пошкодження знижений до нуля.Ще одна сфера використання строп - захист кори дерев. Часто буває, що при самовитаскуванні або буксируванні необхідна траєкторія установки троса лежить через дерево. Тягове зусилля в кілька тон може запросто стесати або пошкодити кору або навіть стовбур. Плоска текстильна стропа в такому випадку рівномірно розподіляє тиск на поверхню дерева і вона залишається цілою.

Застосування текстильної стропи

При експлуатації також не рекомендується використовувати стропу на крайніх граничних показниках вантажопідйомності, і вже тим більше перевищувати їх. Але і вибір занадто довгої стропи не сприятиме продуктивності. Як вибрати стропи оптимально типорозміру і вантажопідйомності Вам можуть підказати наші фахівці.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com