Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  526 - 5024 грн.
-
Виробник
Вид продукції

Роликові направляючі

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Роликові напрямні для лебідок

Вибрати відповідну лебідку для вирішення тих чи інших завдань - це всього лише пів справи. Не менш важливо зуміти підібрати до неї всі необхідні аксесуари і такелаж, без яких робота механізму буде просто марна. Адже важко собі уявити, як навіть найсучасніша модель лебідки зможе підняти або перетягнути вантажі без надійного троса або гака. Крім того, робота самого троса на пряму залежить від надійних і якісних роликових напрямних.

Купити роликові направляючі

Навіщо потрібні і коли застосовуються

Як правило, роликові напрямні встановлюються в тандемі зі сталевим тросом на гідравлічні, електричні, автомобільні або будь-які інші лебідки. Разом з кевларовим або синтетичним тросом дане пристосування не використовується. Це пояснюється тим, що у них гнучка структура і коли трос проходить між роликами, його волокна можуть пошкодитися. Замість роликових напрямних в даному випадку використовують клюзи. Вони направляють трос на барабан методом ковзання.

Роликові напрямні виконують захисну функцію, оберігаючи металевий трос від надмірного тертя. За допомогою цього пристосування, трос плавно намотується на барабан без зайвої деформації. Це значно збільшує термін служби троса.

Як встановити роликові направляючі на лебідку

Основні переваги пристосування:

  1. Підвищує зносостійкість металевого троса;
  2. Збільшує термін служби лебідки;
  3. Прості в установці і обслуговування;

  Принцип дії роликових напрямних досить простий. Сам механізм складається з декількох невеликих роликів, які рухомо закріплені в жорсткій прямокутній рамі. Її розмір і розмір роликів залежить від конкретної моделі лебідки. Якщо говорити про недорогих моделях, то на них ролики кріпляться за допомогою, так званих, пальців зі шліцами. Але це не зовсім надійний підхід. Шпіц може випасти і загубитися, а це, отже, призведе до випадання пальця і подальшого пошкодження ролика.

  Як працюють роликові направляючі

  Різновиди роликів для лебідки

  Перед тим, як купити роликові напрямні необхідно врахувати кілька нюансів. Дане пристосування може відрізнятися за такими параметрами:

  • за типом допустимого навантаження;
  • за розміром вироби

  В основному в характеристиках товару максимальне навантаження вказана в фунтах. Тобто якщо в опис зазначено, що роликові напрямні призначені для лебідки 2500-4500lbs, це означає, що максимально допустиме навантаження на них може бути 1100-2000кг.

  Ще один важливий параметр для вибору - це розмір пристосування. Ролики повинні підходити за розміром саме для тієї лебідки, на якій в наслідок будуть використовуватися. Якщо ви купите роликові напрямні більше, ніж розмір вашого барабана, то з великою ймовірністю трос буде зіскакувати, а це може пошкодити оборотну частину лебідки.

  Якщо ж навпаки, розмір буде менше, ніж необхідно, то металевий трос почне намотується на вузькій ділянці барабана з підвищеною кількістю шарів. Таким чином трос не повністю буде тікати і потужність лебідки буде зменшуватися.

  Ціна хорошого ролика на лебідку

  Від всіх перерахованих вище параметрів і характеристик залежить ціна на роликові напрямні. Купити будь-які аксесуари для лебідок за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. У нас найбільший вибір такелажу для лебідок будь-якого типу. Все, що вам потрібно зробити - це зайти на наш сайт і зробити покупку.

  Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com