Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  26 - 12595 грн.
-
Вид продукції

Гаки для троса

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
топ продаж
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Гаки для троса: призначення і різновиди

Крюк для троса є одним з найбільш затребуваних видів транспортного кріплення. Без цього механізму складно собі уявити будь-які вантажопідйомні роботи. Гаки дуже часто використовують в комплекті з лебідками на будівельних майданчиках, ливарних і промислових цехах, а також на автосервісах і в домашніх господарствах.

Гаки для троса зазвичай виливаються як монолітний виріб з тугоплавкої сталі. Цілісність конструкції і міцність матеріалу дозволяє витримувати цьому простому пристосуванню досить серйозні навантаження. Крім того, гаки покриваються вологостійкою фарбою, щоб запобігти корозії. Такий підхід до виготовлення дозволяє робити захоплення, підйом і переміщення вантажів стійким і безпечним

Купити клюз для троса

Основні переваги гаків для лебідки

Перед тим, як надійти в продаж усі гаки для троса проходять ряд випробувань на міцність і сертифікуються. Вони витримують навіть найважчі вантажі і ривки при підйомі або витягування застряглих авто.

Як використовувати такелажний гак

Переваги такелажних гаків в їх:

 • Високої міцності надійності;
 • Простоті установки і експлуатації;
 • Здатності витримувати великі навантаження;
 • В надійному захопленні вантажу за допомогою застібки.

Область застосування гаків досить широка. Їх дуже часто використовують любителі трофі-рейдів і позашляховиків. Якщо автомобіль безнадійно застряг на бездоріжжі, тут не обійтися без гака і автомобільної лебідки. Це найпопулярніше буксирне пристосування без якого не обійтися в подорожах і змаганнях. Гаки для троса просто незамінні, якщо вам потрібно:

 1. Завести поламану машину з буксира;
 2. Витягнути авто з підступного болота;
 3. Відбуксирувати транспортний засіб на місце ремонту.

У промисловості такелажний гак в основному використовується як одна зі складових вантажопідйомного механізму. В умовах бездоріжжя його призначення трохи інше. Тут він більше застосовується для зачіпки або ж якорения троса. Його можна оповити навколо дерева або стовпа, щоб отримати стійку опору при буксируванні.

Фото трос з гаком

Різновиди гаків для лебідок

Різновиди гаків розрізняються залежно від пристрою для яких вони призначені. Це можуть бути великі гаки для промислових лебідок і тельфери, або ж трохи менше для автомобільних, гідравлічних або ручних лебідок.

Іншими словами, перед тим, як купити лебідку для троса, варто з'ясувати на яку максимальну навантаження вона розрахована. Якщо ваш гак не буде відповідати вазі вантажу, то це може привести до розриву троса і падіння вантажу.

Найпоширенішими є такі гаки:

 • Для квадрациклів (вантажопідйомність до 2 тонн);
 • Для авто і позашляховиків (від 4 до 7 тонн);
 • Для евакуаторів і вантажних машин (до 10 тонн).

При виборі гака також варто не забувати про ширину троса, з яким він буде використовуватися. Залежно від буксирувального тросу, крюки можуть бути:

 • Вузькими (для троса з діаметром 4-6 мм);
 • Середні (діаметр троса 8-10 мм);
 • Широкі (діаметр до 14 мм).

Якщо ви правильно підібрали гак, то він повинен легко встановлюватися, добре фіксуватися і надійно закріплювати вантаж.

Від всіх перерахованих вище параметрів залежить ціна на гак для троса. У нашому інтернет магазині ви знайдете такелажні гаки для будь-якого виду діяльності. Ми пропонуємо тільки якісний товар від надійних виробників. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте що цікавить вас. Ми забезпечуємо доставку в будь-який регіон України.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com