Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  372 - 2108 грн.
-
Виробник

Клюзи

Показати: 15 30 90
топ продаж
Швидке замовлення
Швидке замовлення
топ продаж
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Клюзи для лебідок: призначення і характеристики

Клюзи для лебідок - це спеціальні пристосування, які допомагають тросу вільно ковзати під час роботи тягового механізму. Клюз служить своєрідною направляючою для троса і забезпечує безперебійну роботу лебідки. Дані пристосування були винайдені з появою у продажу сучасних синтетичних (кевларових) тросів. Раніше функцію клюза для лебідки виконували спеціальні металеві отвори в громіздких бамперах автомобілів і позашляховиків.


Як вибрати клюз для лебідки

На сьогоднішній день виробники автомобільних лебідок, електричних, промислових, гідравлічних та інших лебідок оснащують механізми не тільки сталевим, але ще і синтетичним тросом. Це викликало потребу в винахід спеціального пристосування, який буде перешкоджати стирання матеріалу. Так з'явилися спеціальні клюзи для лебідок, які спочатку виготовлялися з чавуну. Тепер у виробництві використовується алюміній, який набагато легше чавуну і має кращі властивості ковзання.

Переваги клюзів для лебідок

Одним з незаперечних переваг є зовнішній вигляд пристосування. Клюз, в порівнянні з роликовими напрямними (зазвичай використовуються для металевих тросів) і спеціальним отвором на бампері, виглядають набагато естетичніше і акуратніше.

Крім того, клюзи для лебідок володіють такими характеристиками:

 1. Невелика вага;
 2. Зручно і легко встановлюються;
 3. Міцні та надійні в використання;
 4. Доступні за ціною;
 5. Не вимагають регулярного обслуговування.
Основна перевага клюза для лебідки в тому, що він сприяє зменшенню перетирання троса. Під час запуску лебідки, клюз направляє трос у потрібному напрямку, що виключає можливі зачіпки і пошкодження.

  Різновиди клюзов

  Клюзи для лебідок можуть різнитися між собою по ширині. Виробники поділяють дані вироби на три види:

  • Стандартні. В основному використовуються на лебідках стандартного розміру.
  • Середні. Використовуються в тих лебідках, де зменшена ширина барабана.
  • Квадроциклетні. Ідеально підійдуть для лебідок, які ставляться на ATV.

  Деякі виробники виготовляють ще спеціальні додаткові перехідники, які можна застосовувати для широкого отвору. Клюзи також можуть бути пофарбовані в різний колір.

  Що вибрати: ролики або клюзи?

  Роликові направляючі

  Купити роликові направляючі для лебідки

  Клюз

  Купити клюз для лебідки

  Якщо ви вирішили замінити металевий трос на синтетичний, то при цьому обов'язково потрібно замінити роликові напрямні на клюз. Ролики не підійдуть для використання синтетичного троса. Трос може «закушувати» в куточках між роликами. Ідеальним варіантом буде, якщо отвір клюза по зовнішній і внутрішній стороні буде закруглено однаково. Такий підхід запобігає передчасному зносу троса.

  Якщо ви вирішили купити клюз для лебідки, то варто звернути увагу на вироби від перевірених брендів. Не варто кидатися на дешеву ціну, запропоновану від китайських виробників. Як показує досвід, дані вироби не відрізняються довгим терміном служби, так як виконані з неякісних матеріалів. Крім того, через неякісний клюз, ви можете втратити гарного дорого троса для лебідки.

  У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити клюзи для лебідок, а й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають всі про лебідках і комплектуючих, тому дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, обраний вами на нашому сайті, буде доставлений в самі стислі терміни.

  Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com