Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр

Такелаж

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Такелаж для лебідки для безпечної і ефективної роботи

Такелаж для лебідки - це допоміжні елементи без яких просто не можлива робота всього механізму. Всі вони розрізняються за форматом і функціоналу, проте є невід'ємною частиною роботи всього тягового обладнання. Такелаж забезпечує безпечну і продуктивну роботу лебідки будь-якого типу. У разі відсутності будь-якого з допоміжних елементів, тягове обладнання просто може виявитися безсилим.

Які бувають види транспортного обладнання

Такелаж для лебідки - це, як правило, найбільш рухливі елементи конструкції, які піддаються швидкого зносу через постійні навантажень. Найчастіше, це ті запчастини, які відповідають за підйом і транспортування вантажу. Зокрема, до такелажного устаткування відносяться:Блоки. Є тяговим елементом в конструкції лебідки і може додатково комплектуватися спеціальним зацепной гаком. Він кріпитися до вільного кінця троса і здатний вдвічі збільшити тягову здатність основного механізму.

Блок - це монолітна конструкція, яка в основному виготовляється з нержавіючої сталі. За рахунок цього збільшується надійність і довговічність деталі. Використання блоку сприяє мінімізації навантаження на лебідку, за рахунок чого збільшується термін її експлуатації. Може використовуватися також поліспаст - система блоків для підтягування вантажів.

Купити блок для троса

Напрямні. Напрямні механізми представлені в основному двома категоріями: клюзи і роликові напрямні. Перший варіант використовується в лебідках, які оснащені синтетичними тросами. Вони коректують переміщення троса і мінімізують його здатність до швидкого зтирання.Второй варіант використовується в лебідках зі сталевим тросом. Вони також мінімізують його тертя, а також надають корекцію і сприяння в правильному русі.


Купити клюз для лебідки

Клюз

Купити роликові направляючі під сталевий трос

Напрямні


Стропи. Як правило, стропи використовуються для буксирування автомобіля. На їх вибір впливає передбачувана навантаження при використанні і тип. Буває два типи стропів: еластична буксировочная стропа і подовжує фал. Перший тип вважається універсальним і призначений для динамічного навантаження на інструмент. Другий тип не є еластичним, тому розрахований на статичне навантаження. Застосовується для подовження стропи в нестандартних ситуаціях, де необхідно, наприклад, зробити обхват стовбура дерева або стовпа.


Купити стропи для автомобіля


Троси. Існує три категорії тросів для лебідок: динамічні, кевларові і металеві. Динамічні використовуються в тих випадках, коли буксирування автомобіля відбувається ривками. Вони відрізняються високою міцністю і стійкістю до розривів. Кевларові вважаються найміцнішими і безпечними в своєму сегменті. Металеві - вважаються дуже надійними і довговічними, проте небезпечними у використанні.


Купити трос на лебідку

Переваги транспортного обладнання:

  1. Підвищують безпеку і функціональність лебідки;
  2. Стійкі до навантажень і деформації;
  3. Легко змінюються в разі несправності.

Де купити такелаж для лебідки

Такелаж, а також інші аксесуари для лебідки можна купити в нашому інтернет-магазині. У нас в асортименті тільки перевірене обладнання, яке відповідає всім стандартам якості. Ціна на запасні частини для лебідки залежить від типу обладнання, для якого ви купуєте товар. Якщо ви ще не визначилися з вибором, то наші менеджери допоможуть підібрати вам найбільш підходящий для вашого обладнання варіант.Замовлення можна зробити, зателефонуємо нам за вказаними телефонами, або заповнивши спеціальну заявку на сайті. Дзвоніть прямо зараз! Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

Часті питання

  • Такелажні блоки для троса.
  • Шакли і скоби такелажні.
  • Стропи текстильні і троси для лебідки.
  • Такелажні набори і гаки для троса.

Самовивіз, Нова пошта, Сат

Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard

Останні відгуки
Магнітні захвати для металу 1000 кг

13092 грн.

Отличный магнитный захват. Свою функцию исполняет на 5+. Рекомендую!
Николай З.К., 06.12.2019
Швидке замовлення
Магнітні захвати для металу 600 кг

10447 грн.

покупал на фирму 5 таких захватов, работают пока отлично, нареканий нет. Рекомендую!
Алексе, 17.06.2020
Швидке замовлення
Магнітні захвати для металу Haklift 1000 кг

30800 грн.

Брал с запасом на 1 тонну, легок в работе, удобно пользоваться.
Анатолий прораб, 18.06.2020
Швидке замовлення
Магнітні захвати для металу ABLE 1000 кг

23140 грн.

Делали заказ на 10 шт. Уточнили даты поставки, все пришло вовремя. В общем впечатление: толковые ребята и товар высокого качества.
Строймаш, 18.06.2020
Швидке замовлення
Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com