Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Будівельні лебідки - талі тельфери лебідки

Будівельні лебідки

Лебідка будівельна - вантажопідйомний механізм, який широко використовується в багатьох галузях. Використовують для підйому, спуску, а також горизонтального підтягування тягарів - конструкцій, будматеріалів, розчинів і т.д. Лебідка використовується в якості самостійного агрегату при монтажних, навантажувальних і розвантажувальних роботах.


Принцип дії

Пристрій будівельної лебідки відрізняється простотою і надійністю. Його передавальний механізм складається з приймального барабана і сталевого троса, ланцюга або каната. За допомогою приводів різного типу відбувається обертання барабана, який намотує на себе трос із закріпленим вантажем. Внаслідок цього предмет з легкістю переміщається в необхідному напрямку і транспортується в потрібне місце. Обладнання оснащене надійним сталевим корпусом і міцною системою кріплення, що дозволяє витримувати масу від сотні кілограмів до десятків тонн.

Залежно від приводу, який здійснює рух барабана, лебідки поділяються на ручні та електричні.

Ручні

Саме нескладне і доступне підйомне устаткування - лебідка будівельна ручна. Це пристосування приводиться в рух за допомогою фізичної сили і не потребує підключення до електромережі.

Залежно від основного механізму існують такі різновиди ручних лебідок.

  1. Барабанна. Складається з барабана, на який намотується канат за допомогою рукоятки. Зменшує зусилля в 2-3 рази. Застосовується в роботі з невеликими вантажами.
  2. Черв'ячна. Компактний барабанний пристрій, що працює як «нескінченний гвинт». Обладнано автоматичною гальмівною системою, яка виключає мимовільне розкручування троса і дозволяє фіксувати вантаж на висоті.
  3. Система важеля. Забезпечує рух шляхом натискання важеля. Не потрібно спеціального кріплення, може експлуатуватися в будь-якому положенні корпусу. Дозволяє одній людині переміщати вантажі великого обсягу.
  4. Монтажно-тягова. Канат простягається через механізм, тому допускається будь-яка його довжина.

Ручні лебідки доступні і прості в експлуатації, але через обмежену вантажопідйомность (до тонни) ефективні тільки при зведенні невеликих споруд.


Електричні

Найбільш затребувана у професіоналів лебідка будівельна електрична на електроприводі.

Переваги електричних пристроїв:

  • робота з великими вантажами масою більше 1 т;
  • переміщення предметів по вертикалі і горизонталі;
  • можливість дистанційного керування;
  • наявність у деяких моделей поворотного механізму, що полегшує дію з будь-якого боку об'єкта;
  • оснащення звуковим динаміком для попереджувального сигналу при підйомі багатотонних вантажів.

У число популярних електролебідок входить тельфер, що значно збільшує продуктивність при активному пересуванні важких предметів.

Для малотоннажних вантажів використовується міні-кран «Піонер», який відрізняється зручністю і ефективністю. Кран не вимагає особливих умов і може працювати на дахах, перекриттях і на землі.

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність електропристроїв, здатних впоратися з вагою до 15 тонн. У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити будівельну лебідку різних модифікацій і вантажопідйомності, яка багаторазово полегшить і прискорить вашу роботу. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками і гарантуємо відмінну якість, доступну ціну, високу продуктивність і довговічність продукції. 


Назад
Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com