Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Будівельні лебідки - види і особливості використання

Під час робіт з будівництва нерідко виникає необхідність у вирішенні завдань по пересуванню важких вантажів, по їх підйому на висоту. Це стосується обладнання, будматеріалів, різної техніки. Гарне дозвіл таких завдань - лебідка будівельна електрична. Вона відрізняється від аналогів широким кількістю переваг, а купити її можна за прийнятною ціною.


Що таке будівельні лебідки?

Механізм - функціональне і надійний пристрій будівельної лебідки. У ньому розвивається зусилля, що передається вантажу за допомогою гнучкого елемента, наприклад, ланцюга, стропи, каната.

В точному розумінні словосполучення «будівельна лебідка» відсутня. З технічної точки зору будь-який механізм такого типу може бути задіяний в будівельній сфері для виконання певних робіт. Переважно віддають перевагу електричним моделям, які відрізняються різними видами конструкцій.

Електричні моделі затребувані, завдяки здатності забезпечити більш високу продуктивність. У будівництві зазвичай є необхідність в більш високих швидкостях. Це ускладнює певні види робіт при використанні ручної лебідки. Вони зазвичай використовуються для допоміжних цілей.

Різновиди електричних лебідок

Лебідки електричного типу - це, по суті, підйомні талі, але без обмежень в області дії. Вони діляться на два види.

  1. Стаціонарні. Це оптимальне рішення в тих випадках, коли потрібно використовувати фіксоване кріплення постійно. Особливу увагу слід приділити із серії KDj. Їх унікальність в забезпеченні робочої стабільної роботи, відмінною швидкості переміщення або підйому, відсутності необхідності в застосуванні допоміжних фізичних зусиль
  2. Пересувні. Вони підійдуть в тому випадку, якщо виникає необхідність в частому переміщенні обладнання з місця на місце. Окремо варто відзначити моделі типу РА. Їх відрізняє компактність, легкість, широке розмаїття модифікацій.

При підборі потрібно обов'язково враховувати деталі конструктивного типу, робочу специфіку і особисті переваги. У цьому випадку обладнання влаштує за всіма показниками.


Переваги електричних лебідок

Якщо порівняти з ручними і деякими іншими видами лебідок, електричні мають високу чисельність переваг. Зокрема, варто відзначити такі переваги:

  • можливість дистанційного керування - регулювання апарату можлива віддалено для максимальної зручності;
  • підвищений ККД - електропривід в рази збільшує коефіцієнт корисної дії, гарантує швидке переміщення вантажів під навантаженням;
  • комфорт настройки - можна з легкістю підлаштувати все необхідне для комфортного використання;
  • можливість запуску під навантаженням, що не виходить виконувати в моделях більш примітивного типу.

Це функціональна, досконала і ефективна техніка. Вона допомагає вирішувати важливі будівельні завдання, забезпечуючи швидкий і безпечний підйом вантажів і устаткування. Ще одне унікальна гідність - наявність функції реверс для забезпечення зворотного руху, при чому контрольованого. Наявність спеціальних гальм виключає мимовільне розмотування приладу.

У компанії lebedka.ua ви можете отримати допомогу в підборі і подальшій купівлі будівельної лебідки. Звертайтеся до кваліфікованих фахівців, щоб купити будівельні лебідки та підйомники відповідно до своїх уподобань. Ви будете приємно здивовані роботою магазину, низькими цінами і високим рівнем обслуговування.


Назад
Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com