Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Як вибрати лебідку для квадроцикла

Багатьом подобається їзда на квадроциклах, оскільки це весело, екстремально і незвично, але не завжди такі пригоди завершуються позитивно. Іноді транспортний засіб просто застряє посеред дороги і потребує допомоги. Сніг, бруд і болото можуть стати причиною того, що прогулянка або гонка завершиться вкрай негативно. Водій завжди повинен бути готовий до будь-якого повороту подій, тому при собі не завадить мати найнеобхідніші інструменти і пристрої. Одне з них - лебідка для квадроцикла. З її допомогою вийде витягнути транспорт звідки завгодно і продовжити свій шлях.

Інтернет-магазин vnedorognik.ua пропонує вигідні ціни на товар і швидку доставку по Україні. Головне, зробити правильний вибір запчастини. Тоді в екстреній ситуації водій самостійно або за допомогою свого друга зможе дістати транспорт і рухатися далі.


Для чого квадроциклу необхідний трос?

Будь-який водій може потрапити в безвихідну ситуацію, якщо вирішить проїхатися на снігоході по глибоких і великим ямах, болоту, схилу або бездоріжжю. Незважаючи на те, що цей автомобільний транспорт відрізняється хорошою прохідністю і високим рівнем потужності, все одно необхідна спецтехніка, купити лебідку для квадроцикла можна недорого від виробника Warn. Він пропонує якісну синтетичну продукцію. Якщо квадроцикл десь застрягне, то витягнути його без використання троса просто не вийде. З пастки якомога швидше допоможе вибратися тільки лебідка.

Особливості лебідки

Розглядаючи продукцію виробника dragon winch і троса для лебідки квадроцикла, необхідно знати основні характеристики. Тоді вийде з першого разу зробити вірний вибір аксесуара.

Інструмент повинен бути:

  • надійним;
  • легким;
  • довговічним;
  • зручним у застосуванні.

Якщо водій неправильно підбере модель, то він зіткнеться з серйозними труднощами під час вилучення квадроцикла. Діє лебідка таким чином: тягова сила збільшується за рахунок обертального моменту. Людині необхідно прикріпити трос до транспорту. Так вийде за лічені хвилини його витягнути без особливих зусиль.


На що звернути увагу при виборі?

Покупець може підібрати середню, універсальну або потужну лебідку електричну для квадроцикла, залежно від його власності. Все залежить від того, яким транспортом володіє потенційний клієнт інтернет-магазину.

Рекомендується дивитися на такі характеристики.

  1. Тягова сила.
  2. Рівень потужності двигуна.
  3. Спосіб управління.
  4. Матеріал, з якого виготовлений трос.

Не завадить перевірити і репутацію виробника, щоб потім не знадобився ремонт лебідки квадроцикла. Найважливішим фактором при виборі є саме тягова сила, оскільки вона вказує на те, з якою максимальною вагою зможе впоратися трос. Важливо, щоб вона була в кілька разів більшою, ніж маса квадроцикла. Краще брати інструмент з запасом, тоді трос точно не обірветься під час роботи.


Назад
Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com