Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Електричні тельфери: топ-5 кращих моделей

Вартість недорогого електричного тельфера

Електричний тельфер – підвісний вантажопідйомний механізм, обладнаний електричним приводом. Він використовується в тих сферах діяльності, де часто проходять монтажно-експлуатаційні роботи: будівництво, цехах, лісовій справі, складах.

Зараз ринок надає широкий вибір обладнання різного виробництва. У даній статті, ми підібрали для Вас 5 кращих виробників тельферів. Їхні основні переваги – потужність, легкість в експлуатації, якісна робота. Всі представлені моделі широко відомі і популярні із-за гарної якості матеріалів і збірки.

Багато користувачів, після покупки продукції даних виробників, відзначають, що саме ці моделі надійні, мають хороші двигуни і безперечно стануть незамінними помічниками в промисловому середовищі.

Електричний тельфер Dragon Winch DWI 300/600

Установка електричного тельфера і талі

Електричний тельфер DWI 300/600 відмінно підходить для вертикального транспортування важких і габаритних вантажів. Закрита конструкція корпусу, ізолює робочий механізм від негативного зовнішнього впливу зайвої вологи і підвищеної запиленості.

Тельфер може підіймати вантаж, вагою, близько 600 кг, на висоту до 11 м. При цьому, швидкість підйому може становити 10 м/хв (з використанням одиничного каната) і 5 м/хв - через блок.

Дане обладнання оснащене системою дистанційного керування з провідним пультом, на якому розміщена кнопка, відповідальна за напрямок троса. Завдяки довгому тросу, оператор може вільно пересуватися біля тельфера.

Електричний тельфер Dragon Winch DWI 300/600 підключається як до стандартної, так і професійної електромережі. Обладнання оснащене високоякісною гальмівною системою, яка не дасть вантажу зірватися.

Тельфер електричний Forte FPA 250

Як застосовувати тельфер електричний

Електричний тельфер Forte FPA 250 – тяговий пристрій, який призначений для підняття, переміщення й опускання вантажу. Механізм використовують на будівельних майданчиках, цехах, промисловій справі, де часто проводяться вантажно-розвантажувальні роботи.

За допомогою тельфера Forte, можна легко пересунути об'єкти, вагою до 250 кг. Висота підйому вантажу у вертикальному положенні становить 6 м (без блоку) і 12 м (при наявності блоку).

Переваги електричного тельфера Forte FPA 250 (250 кг):

 • можливість використання всередині і зовні будівлі;
 • висока продуктивність;
 • вантажопідйомність до 250 кг;
 • працює при стандартній мережі (220 V);
 • можливість дистанційного керування за допомогою проводового пульта;
 • високоякісна гальмівна система з функцією екстреного блокування механізму.

Тельфер електричний Einhell TC-EH 1000

Головні переваги електричного тельфера

Підняття різного вантажу можна зробити набагато простішим за допомогою тельфера Einhell TC-EH 1000 від німецького виробника. Устаткування допоможе надійно перемістити важкі об'єкти, тим самим, значно полегшить роботу будівельникам, ремонтним бригадам, жителям приватних будинків.

Висота підйому вантажу, за допомогою електричного тельфера Einhell TC-EH 1000, – 9 м/18 м. Швидкість намотування – 4 м/хв (зі шківом) і 8 м/хв (без шківа).

Особливості моделі TC-EH 1000:

 1. тривала експлуатація механізму, завдяки наявності потужного електричного двигуна;
 2. високоякісний сталевий трос не скручується при використанні обладнання;
 3. можливість функціонування з роликом і без нього;
 4. наявність запобіжної засувки для більш міцного тримання вантажу;
 5. працює від стандартної мережі (220 V).

Тельфер електричний Sigma Ultra 1700 Вт 500-1000 кг

Який тельфер електричний краще купити

Основне призначення електричного тельфера Sigma Ultra 1700 Вт 500-1000 кг – підйом, переміщення й утримання вантажу. Як правило, обладнання використовується на будівельних майданчиках, промислових виробництвах, цехах, де є необхідність проведення монтажно-експлуатаційних робіт.

Переваги електричного тельфера Sigma:

 • працює від стандартної напруги (220 V);
 • мінімальна висота підйому - 6 м, максимальна - 12 м;
 • легке переміщення вантажу за допомогою пульта дистанційного керування;
 • оптимальна сила тяги: на одиничному канаті – 500 кг, через блок – 1000 кг.

Тельфер електричний АТК РА 1000 - А

Скільки коштує недорога електроталь

Електричний тельфер АТК РА 1000 від передового українського виробника. Устаткування використовується для підняття, переміщення й опускання вантажу. В основному, його використовують в промисловій справі, будівництві, де часто здійснюються монтажно-експлуатаційні роботи.

За допомогою тягового зусилля механізму, можна легко пересувати вантаж, вагою до 999 кг, на висоту – від 6 м до 12 м.

Наявність пульта управління в конструкції тельфера, здорово спрощує процес підняття важких об'єктів. Пульт під'єднується безпосередньо до лебідки. За переміщення вантажу, відповідають кнопки «Вгору» і «Вниз», які розташовані на пульті управління.

В інтернет-магазині Lebedka.ua Ви знайдете й інші моделі тельферів від цих найвідоміших виробників.


Назад
Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com