Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

StagemakerПоказати: 15 25 50 75 100
СЦЕНИЧЕСКИЕ
Швидке замовлення

Чому варто вибрати обладнання Stagemaker

Підйомні механізми Stagemaker відомі по всьому світу, в тому числі і в нашій країні. Вони характеризуються хорошим співвідношенням якості та ціни. У чому ж переваги даного бренду?

Компанія Stagemaker: особливості та переваги

Компанія Verlinde, заснована в 1858 році, була творцем першого електричного підйомника. Через багато років в 1975 році завод випустив відомий в наш час бренд Stagemaker. Він займає лідерські позиції з виробництва вантажопідйомного обладнання, зокрема сценічних ланцюгових талів з електричним приводом. Компанія постійно прагне до новаторства і покращує свою продукцію за допомогою сучасних інноваційних технологій. Бренд представляє велику різноманітність обладнання, яке спеціально створено для інтеграторів світла і звуку.

Механізми широко використовуються в шоу-індустрії. Їх застосовують в спортивних і розважальних закладах, концертних і театральних залах.


Переваги фірми полягають в наступних моментах:

 • творчий підхід до створення товару;
 • висока якість матеріалу виробів;
 • сучасне обладнання;
 • автоматизація;
 • кваліфікований персонал;
 • ретельне тестування вузлів і агрегатів на всіх етапах виробництва.

Лебідки цього бренду піднімуть будь-який вантаж легко і безпечно. Завдяки інноваційним технологіям компанія виробляє підйомні системи, які здатні одночасно переміщати більше 50 лебідок. Це очевидний прогрес в сфері вантажопідйомних механізмів.

Високоякісна продукція - запорука успіху компанії

Завдяки широкій лінійці вироблених виробів Stagemaker, вибрати необхідне обладнання для конкретних цілей не складе труднощів. Брендова продукція відрізняється технічними параметрами та спільними характеристиками. Театральні електричні лебідки здатні піднімати тяжкість в середньому 500 кг (деякі моделі здатні впоратися з вагою в 2 т) зі швидкістю до 4 м / с.

Електричні лебідки stagemaker мають ряд переваг:

 • простота в управлінні;
 • інноваційний підхід;
 • безпеку (подвійний гальмо);
 • економічність;
 • відмінна ергономічність.

Зі збільшенням числа розважальних закладів попит на дані пристрої стає дедалі більше. Виробник представляє стандартну класифікацію лебідок.

 1. Пристрій перебуває без руху D8. Показник фактора безпеки становить 5: 1. Його застосовують для підйому вантажу середньої тяжкості. Має один гальмо, тому варто використовувати додаткове кріплення.
 2. Лебідка без руху D8 +. Це механізм важкої роботи, тому варто встановити додаткове друге гальмо.
 3. Обладнання, яке використовується в русі над людьми BGV-C1. Даний тип лебідок оснащений додатковим захистом і спеціальною системою управління. Безпека при виборі даного пристрою буде на вищому рівні.

Після виконання завдання механізм обов'язково слід відключити від електрики.

Купити обладнання торгової марки Stagemaker можна, оформивши замовлення в інтернет-магазині. Клієнту надається можливість вибору форми доставки і оплати. Купуючи вироби цього бренду, ви отримаєте високоякісні лебідки за прийнятною ціною. 


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com