Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Співпраця

Сергій
Керівник відділу продажу

«Пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах»

Створюючи довгостроку співпрацю з нашими партнерами, компанія Лебідка юа формує індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів по всій території України. У своїх зобов'язаннях, ми гарантуємо можливість роботи з конкурентоспроможною продукцією. Виконуючи всі зобов'язання і домовленості точно у термін, ми відкриті до співпраці


Дистриб'юторам
Торговим точкам
Корпоративним клієнтам
Інтернет магазинам
Торговим мережам


ПЕРЕВАГИ ПРИ РОБОТІ З ЛЕБІДКА ЮА:

 1. МИ ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТЯГОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ІНШОЇ СУМІЖНОЇ ПРОДУКЦІЇ – підтримуємо складський запас й оперативно доставляємо ексклюзивні та специфічні позиції.
 2. ФОРМУЄМО ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ – пропонуємо найбільш оптимальні та економічно вигідні для Вас рішення, з огляду на специфіку виключно Вашої діяльності.
 3. СТВОРЮЄМО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ – вигідні пропозиції, які прискорять і полегшать реалізацію продукції і отримання прибутку.
 4. ПРАЦЮЄМО ПО СИСТЕМІ DROP SHIPPING – для Вас відсутня необхідність утримання складських приміщень, їх обслуговування, закупівлі та наявності товару.
 5. ВОЛОДІЄМО ПЕРЕВІРЕНОЮ СИСТЕМОЮ ЛОГІСТИКИ – своєчасно постачаємо продукцію в будь-який регіон України.
 6. ОПЕРАТИВНО РЕАГУЄМО НА ЗАМОВЛЕННЯ – доставка замовленого товару, відбувається завжди точно в обумовлені терміни.
 7. Є ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ – таких Брендів як Dragon Winch, Husar і Brano.
 8. ПРОВОДИМО ЕКСПЕРТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ – щодо споживчих переваг, а також в галузі технічних та експлуатаційних особливостей нашої продукції.
 9. ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЄТЬСЯ ТОВАРНИЙ АСОРТИМЕНТ – за рахунок додавання нових позицій.
 10. НАДАЄМО ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАШУ ПРОДУКЦІЇ – фото, опис, характеристики, інструкції, сертифікати якості та інші необхідні дані за Вашою вимогою.
 11. ЗАЙМАЄМОСЯ ЕФЕКТИВНИМ МАРКЕТИНГОВИМ ПРОСУВАННЯМ – підтримуємо високий рівень впізнаваності наших та інших Брендів, таким чином, скорочуємо Ваші витрати на рекламу.
 12. ПРОПОНУЄМО ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Хочете почати співпрацю або уточнити надану інформацію – телефонуйте за тел.: 098-709-17-74.

Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com