Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Найширший асортимент

Основною метою створення інтернет магазину Лебідка, є зібрати всіх існуючих виробників лебідок в одному місці. І зробити їхню продукцію доступною для зручного придбання в різних містах нашої країни. На сьогоднішній день, наша компанія вже представляє досить широкий асортимент лебідок, аксесуарів, такелажу і запасних частин до лебідок. Незважаючи на це, ми продовжуємо його розширювати.

В нашому магазині представлена продукція торгових марокDragon Winch, Come-up, T-max, Warn, ARB, TEC-U, Forte, Miol и т.д.


Всіх виробників на нашому сайті, об'єднують типи пропонованої продукції:

Асортимент представлених товарів дозволяє максимально точно підібрати потрібний агрегат, з урахуванням індивідуальних потреб наших покупців. А це власники позашляховиків та квадроциклів, спортсмени, водії евакуаторів і спецтехніки, власники промислових підприємств і державні структури.

Ми постаралися максимально полегшити пошук потрібної продукції на сайті, щоб вам було простіше самостійно знайти саме той товар, який вас цікавить. Наприклад, якщо ви власник позашляховика, вам досить в блоці вище, вибрати (тип застосування) - автомобілі, потім марку вашого авто, і ви отримаєте весь список доступних лебідок і корисних аксесуарів до них безпосередньо до вашого автомобіля. В отриманому списку реалізована можливість відібрати моделі, вказавши тоннаж, вольтаж і інші уточнюючі характеристики.

Існує багато суперечок і думок на предмет який виробник лебідок краще. І найчастіше перед покупкою ви змушені ознайомитися з масою інформації на форумах, в статтях, оглядах і т.д., де люди висловлюють виключно свій суб'єктивний погляд на це питання, керуючись своїми не значними знаннями конкретно про тих моделях, власниками яких вони є. Серед них мало хто мав справу хоча б з 10-ю лебідками різних брендів, тому об'єктивну оцінку ці фахівці навряд чи зможуть дати.

Наші фахівці сходяться на думці, що вибір лебідки має суто індивідуальний характер, незважаючи на ціни і країни виробники. Мається на увазі, що не завжди для одних і тих же умов застосування, потрібно одна і та ж модель лебідки.

Високий рівень експертність і великий практичний досвід роботи нашої команди, значно допоможе заощадити вам час, сили і бюджет. Що в свою чергу, стане передумовою купити ту лебідку, яка з легкістю впорається з поставленими на неї завданнями, а головне не підведе в потрібну хвилину.

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com