Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Lebedka.ua - інтернет-магазин з офіційним сервісом і гарантією

Lebedka.ua є офіційним представником відомих європейських компаній, серед яких - HusarWinch, Dragon Winch і Brano. Склад з лебідками і тяговими пристроями знаходиться в Україні, що дозволяє поставляти продукцію в більш короткі терміни.

Чому довіряють Lebedka.ua?

  1. Експертність. Головна цінність для нас - встановити довгострокові партнерські відносини з клієнтом, а не здійснити одномоментний продаж неякісного товару.
  2. Доступні ціни. Ми працюємо безпосередньо з виробниками лебідок, тому, можемо запропонувати хорошу ціну за оригінальний товар.
  3. Офіційний сервіс і гарантія. Багато з продавців на нашому ринку працюють за схемою: "Найнижча ціна, але товар без гарантії". Це означає, що в разі поломки або сервісного обслуговування ніяких зобов'язань вони на себе не беруть.
  4. Широкий асортимент оригінальної продукції. Ми співпрацюємо тільки з офіційними постачальниками лебідок на території України.

Інтернет магазин лебідок Lebedka.ua працює по всій території України, і перебуваючи в Києві, Харкові, Львові або будь-якому іншому місті можна зробити замовлення не встаючи з дивана і отримати його через кілька днів у відділенні перевізника. Тому питання де купити лебідку в Україні більше не застане вас зненацька.

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com