Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

SAMSONПоказати: 15 25 50 75 100
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 15400 кг 12 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 15400 кг

399 грн.

Швидке замовлення
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 18400 кг 14 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 18400 кг

578 грн.

Швидке замовлення
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 3900 кг 6 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 3900 кг

130 грн.

Швидке замовлення
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 5000 кг 7 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 5000 кг

173 грн.

Швидке замовлення
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 8900 кг 9 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 8900 кг

260 грн.

Швидке замовлення
НОВИНКА
Кевларовий трос Samson 9500 кг 10 мм ціна за 1 м

Тягове зусилля: 9500 кг

361 грн.

Швидке замовлення

Кевларовий трос SAMSON

Компанія SAMSON спеціалізується на виготовленні кевларових тросів, які відрізняються високою якістю і здатні витримувати великі навантаження. Застосовуються вони в такому обладнанні, як лебідки або талі. Синтетичний матеріал, який використовується для виготовлення тросів, не поступається в якості і міцності сталі. При цьому вироби з синтетики значно легші сталевих аналогів, еластичні і не вбирають вологу. Завдяки цьому у них більш тривалий термін експлуатації.


Історія виникнення компанії SAMSON

Початок своєї діяльності компанія датувала ще в 1878 році. Засновником її був Дж. П. Толмен, який є першим випускником Массачусетського інституту технологій. У ті часи компанія носила назву, співзвучну імені свого творця JP Tolman.

Протягом п'яти років фахівці підприємства розробляли апарат, за допомогою якого почалося плетіння відомих всьому світу тросів SAMSON. На сьогодні компанія лідирує на світовому ринку серед виробників канатів і тросів, завдяки високій якості і новітнім технологіям, що використовуються на виробництві.

Опис продукції SAMSON

Кевларовий трос SAMSON виготовлений із синтетичних матеріалів, які перебувають на всі 100% з волокна Dyneema SK78, яке також виробляється на заводах виробника. Трос відрізняється своїми технічними характеристиками, які полягають в наступних аспектах:

  • не стирається при використанні;
  • служить довгий час без зносу;
  • не розтягується при великих навантаженнях;
  • універсальний в застосуванні.

Трос повністю замінює сталеві вироби з однаковим діаметром, не розтягується і не стирається. При цьому за вагою кевларовий трос SAMSON набагато легший сталевого аналога, простий у використанні і, відповідно, не несе небезпеки для людей, які працюють з ним.

Діаметр троса може варіюватися до 20,4 сантиметрів. Витримує навантаження до 2700 тонн, при цьому виробник рекомендує при використанні вироби дотримуватися меншою на 30% навантаження, щоб уникнути розривів волокна.

Ні в якому разі не можна використовувати додаткові предмети для монтажу троса, призначені для сталевих виробів, оскільки вони не підходять для синтетичних тросів і знижують їх робочі якості практично на половину. Перш ніж приступати до роботи з тросами SAMSON, необхідно вивчити правила їх експлуатації.


Переваги кевларового троса SAMSON

Основними перевагами троса SAMSON є його міцність. Синтетичні волокна каната можуть витримати навантаження в п'ять разів більше, ніж його аналог зі сталі. Під час використання виробу при поганих погодніх умовах трос не промокає, не вбирає в себе воду, не тоне і не розтягується. Слід взяти до уваги, що з синтетичного волокна, використовуваного для тросів SAMSON, виготовляють бронежилети для військових і поліції.

Трос SAMSON кевларовий купити можна в нашому інтернет-магазині. При оформленні замовлення необхідно в першу чергу брати до уваги діаметр вироба в розрізі і його довжину, щоб товар максимально відповідав вашим вимогам. Наприклад, трос, розріз якого має до 1 сантиметра, витримує до трьох з половиною тонн, а за допомогою виробу з діаметром в 1,3 сантиметра піднімає до дев'яти з половиною тонн вантажу.

У магазині троси продаються намотаних на котушку, при цьому вартість вказується за один погонний метр, а також є готові відрізані вироби, довжина яких по 15 метрів. В цьому випадку вартість вказується за весь відрізок.

Доставка замовлення можлива будь-яким зручним способом. При цьому оплату клієнт робить тільки після отримання товару.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com