Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Ремонт і наявність запчастин

Інтернет магазин Лебідка ЮА пропонує планове тех. обслуговування, профілактику і ремонт лебідок всіх представлених виробників.

Спеціальне обладнання та інструменти, якими обладнаний наш сервісний центр, забезпечують високу якість і мінімальні витрати часу на виконання ремонту та обслуговування лебідок.

На сьогоднішній день лебідками обладнають більшість позашляховиків. Багато виробників випускають позашляховики вже з установленими лебідками на бампер. Останнім часом лебідка для автомобіля перестала бути просто корисним устаткуванням, вона перетворилася в стандартний аксесуар - обов'язковий атрибут справжнього позашляховика. Але використання лебідок не має стандартний характер. У разі якщо лебідку встановлюють на великий красивий автомобіль, маючи на меті віддати данину моді, вона використовується вкрай рідко, якщо використовується взагалі. Інша справа експлуатаціі лебідок на спецтехніці, або на автомобілях оффроад спортсменів, де лебідка використовується мінімум 4-5 разів на місяць. Евакуаторної лебідки працюють безперервно, і відповідно більше всіх потребують своєчасного швидкого ремонту і заміни  запчастин, що вийшли з ладу.

У разі тривалої відсутності роботи лебідки, вона залишається робочої, але виражаючись технічною сленгом фахівців нашого сервісного центру в ній намертво все закисло. Якщо деталі в такій лебідці залишилися не схильні до корозії, то її досить перебрати і добре їх змастити. Більш часті механічні поломки зустрічаються при спортивній експлуатації. У слідстві неуважності оператора, наприклад: трос намотався на одну сторону барабана, що призвело до пошкодження корпусу, або спроба розмотати лебідку з заблокованим редуктором, пісок в підшипнику, тощо. У цих випадках лебідці потрібен кваліфікований ремонт, або заміна деталі.

Лебідки для евакуатора виробляються вже з урахуванням щоденного використання, і відрізняються великим запасом надійності і міцності матеріалів що використовуються при їх виготовленні. Але не зважаючі на це, з часом такі лебідки піддаються неминучого загальному зносу (знос на шестернях, що підгоріли контакти на соленоїдах). Як правило у власників евакуаторів, де лебідки виконують свої функції безперервно, просто немає часу на профілактику або тривалий ремонт, тому часто вони користуються лебідкою до її повного виходу з ладу. У такій ситуації ремонт лебідки буде не дешевим заходом, але можливим в мінімальні терміни. При дотриманні елементарних правил експлуатації, ремонт евакуаторних лебідок можна значно здешевити. Інші лебідки, незалежно використання або його відсутності, потребують своєчасної профілактики та обслуговуванні не рідше разу на рік.

Ми намагаємося тримати в наявності запчастини до більшості продаваних лебідок на нашому сайті.

Метою продажу продукції через через інтернет-магазин Лебідка є надання максимальної якості послуг покупцям. Таким чином ми можемо гарантувати кваліфіковану допомогу і консультацію для індивідуального вибору і правильної експлуатації продукції, а також професійне сервісне обслуговування і ремонт.

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com