Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Прямі поставки від виробників

Головним пріоритетом нашого інтернет магазину є робота на пряму з виробниками, тому абсолютна відсутність посередників дозволяє нам надавати ціни на продукцію прийнятними і максимально доступними для українського споживача.

Чому це важливо?

При купівлі товару у посередників, які ввозять його в Україну, ви підлаштовуєтеся не під свої потреби, а під існуючу пропозицію. Іншими словами за вас вже зробили вибір, вирішивши що вам потрібно, враховуючи суто свій маржинальний інтерес. Зрозуміло, ні про яку експертноу консультацію, і розуміння ваших цільових потреб придбання, мова не йде. Не кажучи вже про саме формування ціни, що виходить із витрат на операції закупівлі, реклами, утримання торгових точок і складів, валютних ризиків тощо. Всі ці витрати включені в ціну продукції від посередника, і ви не повинні за це платити.

Ви не будете знати, як ваш посередник ввіз товар в Україну, як було проведене митне очищення, чи має товар сертифікати. Але головне ви ніколи не дізнаєтеся, що ви купили - продукцію від виробника або контра факт, який був ввезений в країну під виглядом оригінального.

За тривалий період нашої діяльності в сфері ремонту, а також підбору і заміни запчастин до оригінальних лебідок, ми не раз стикалися з цією проблемою. Зокрема коли в наш сервісний центр привозили підробки під оригінальні лебідки, і дивувалися, коли бачили, що ті чи інші запчастини не стають на "точно таку ж лебідку". Мабуть це єдиний випадок, коли ми при всьому нашому бажанні, ні чим не зможемо допомогти власнику лебідки, так як у нас просто відсутні запчастини до підроблених лебідок.


З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок: купуючи лебідку у посередників, важливо розуміти, що при першій же поломці, з великою ймовірністю її навряд чи вийде відновити і продовжити експлуатацію. З огляду на якість матеріалів з яких вони виготовляються, будьте впевнені, що поломка не примусить себе довго чекати. Купуючи ж нашу оригінальну продукцію, з прямими поставками від виробників, ви не тільки не переплачуєте за покупку, а здобуваєте можливість отримати всі рекомендації з правильного і довгострокового використання вашого агрегату, як під час, так і після гарантійного терміну.

Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com