Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Оптимальні терміни поставки

Вже давно не секрет що лебідка, а особливо запчастини до неї, часто потрібні нашим покупцям ще "на вчора". Серед величезного вибору інтернет магазинів і компаній, що займаються реалізацією даної продукції, мало хто знає, що завжди існує правильне рішення, яке забезпечить оптимальні терміни поставки, і кращу якість продукції при мінімальних витратах. Щоб знайти таке рішення ми виробили чітке уявлення про компроміси між різними факторами, і звели торгові відносини з виробниками спочатку до партнерських, а потім і до дружніх.

Головним чином це створює передумову для гарантованої поставки лебідок і запчастин, такелажу і аксесуарів на наші склади в установлений термін і з певною ритмічністю. Ритмічність по праву вважається основою своєчасності поставок, через те, що покупцям досить важливо отримувати необхідну продукцію не тільки в перебігу певного часу, але і з певною періодичністю. Частота не так важлива для роздрібного покупця, більш пріоритетне значення вона має для наших дилерів та партнерів.


На підставі довготривалих відносин з компаніями виробниками, ТМ Лебідка може гарантувати як найкоротші інтервали поставки, так і великі обсяги продукції, що поставляється. Завдяки цьому, при вирішенні купити лебідку в нашому інтернет магазині, ви відразу отримуєте декілька переваг: товар доставляється в найкоротші терміни, і за рахунок довгострокових договорів і великих обсягів закупівлі у виробників, ціна на продукцію зведена до мінімуму. Що робить її доступною як для роздрібних українських споживачів, так і великих компаній та інтернет магазинів.

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com