Закладки 0
(067) 430 82 15
  • (067) 430 82 15
  • (044) 228 74 26
  • Перезвоните мне
Категорії

Off-road експедиція або осіння подорож до Туреччини

12 вересня 2018 року відбулася захоплююча експедиція по незвичайній і загадковій Туреччині. Експедитори на своїх позашляховиках подолали одну з найстрашніших доріг в світі, могутню гору Арарат і таємниче озеро Ван.

Загальна тривалість експедиції склала 15 днів. Мандрівники стартували з мальовничого міста Ахалцихе, а фінішували – в казковому Тбілісі.

Чи потрібна лебідка в дорозі

Автомобілю не страшні ні піщані дороги, ні болота і навіть стрімкі гірські річки, якщо він укомплектований лебідкою. Завдяки значному тяговому зусиллю, даний механізм швидко і якісно витягне позашляховик з будь-якої проблемної місцевості, а наявність буксирувального тросу в багажнику – зробить подорож більш спокійною і продуктивною.

Яку лебідку вибрати

Сучасний ринок надає широкий вибір лебідок різних виробників. Втім, безліч наших експедиторів віддали перевагу саме автомобільним лебідкам Warn.

Даний бренд тягових механізмів користується значною популярністю не тільки серед мандрівників, але й знатних фанатів офф-роуда. Однак, перш, ніж купити лебідку Warn, слід звернути увагу на особливості використання цього обладнання:

  1. Не допускається розкручування тросу тягового механізма більше норми.
  2. Хаотична накрутка пристрою на барабан – забороняється.
  3. Перебувати біля обладнання в момент буксирування – суворо заборонено.
  4. Не допускається закріплювати лебідку на нестійкій поверхні.
  5. Чепляти трос тягового пристрою тільки на стійкі дерева за допомогою корозахисної стропи.

Маршрут експедиції

Основну частину шляху склала гориста місцевість, але траплялися і болотисті ділянки доріг.

«Різні небезпеки зустрічалися на шляху, але це ніяк не завадило нам дістатися до величної гори Арарат – найвищої вершини Туреччини, з якою і почали цю захоплюючу експедицію», – повідомляє затятий мандрівник Андрій.

Але, на ній експедитори не зупинилися і продовжили свій шлях далі. Наступним, не менш захоплюючим місцем, стала легендарна фортеця Баязет, обгорожена неприступними скелями. Забратися на фортецю виявилося не так вже й просто, а вибратися – тим більше. Безліч позашляховиків ніяк не могли самостійно осилити ці неприступні гірські дороги, деяких довелося навіть витягувати вгору за допомогою строп.

Озеро Ван – остання точка експедиції. Біля цього надзвичайно гарного місця, експедитори вирішили трохи відпочити і, розбивши кемпінг, почали очікувати світанок.

Ось і закінчилася чергова турецька експедиція. Туристи випробували багато чого цікавого, подолали 300 км запаморочливих гірських перешкод, лісисту місцевість і болота. Сьогодні, вони фінішували в Тбілісі, а завтра – на них чекає нова, не менш цікава і пізнавальна експедиція, але це вже зовсім інша історія...


Назад
Copyright©2018 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com