Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Про нас

Вам потрібно укомплектувати позашляховик чи квадроцикл надійною лебідкою? Потрібен тяговий механізм для виробництва, автосервісу чи побутового використання? Ваш евакуатор потребує надійного помічника? Комплектація спецтехніки, воєнізованого або комунального транспорту, обладнання човникової станції або виробничих агрегатів… Всі ці задачі та багато інших можна вирішити у нас. Winch market lebedka.ua це магазин створений з ціллю зібрати в одному місці всі найкращі лебідки, тягові механізми, такелаж та аксесуари до них, які присутні на ринку України.

Перед тим як додати товар в каталог ми детально вивчаємо відгуки про цей товар, аналізуємо якісні показники та адекватність ціноутворення, готовимо свої відео огляди лебідок та аксесуарів. В окремих випадках навіть тестуємо лебідки для підтвердження заявлених заводських характеристик. На основі отриманих результатів, ми формуємо свою, індивідуальну точку зору на ту чи іншу товарну позицію. Ми віримо в те, що зібрана нами інформація реально буде корисною при виборі бренду та моделі лебідки.

Наші принципи:

  1. Ми впевнені в тому, що головною цінністю будь-якої компанії  є її колектив або простіше кажучи люди, які чітко та правильно, а головне експертно виконують свою роботу.

    Погодьтесь, адже ніхто не ходить на квітковий ринок купувати телевізор, більше того, наприклад перед тим як віддати в ремонт своє авто, ми частіше всього спочатку збираємо відгуки та рекомендації про те чи інше СТО, дивимось на обладнання та тривалість роботи на ринку, а головне на майстра який буде її ремонтувати. І так практично у всьому. Так от, команда, яка трудиться в нашому проекті, вже не перший рік якісно виконує замовлення різної специфіки пов'язаної з тяговими механізмами та знаходить ефективні рішення для важких задач.

  2. Ми точно знаємо, що якісно обслужений клієнт повертається знову та рекомендує експерта іншим.

    Саме тому, ми прагнемо виконувати всі замовлення в сроки, рекомендувати нашим клієнтам тільки ті лебідки та обладнання, яке реально підходить для вирішення поставленої задачі, пропонувати тільки якісний товар з гарантїєю та сервісом.

  3. Ми просто хочемо бути кращими в тому, що ми робимо!

    LEBEDKA.UA пропонує повний цикл необхідних послуг та сервіс в світі лебідок і тягових механізмів, від правильного підбору та установки, до ремонту і сервісного обслуговування.


  4. LEBEDKA.UA – експерт в світі лебідок!

Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com