Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Монтаж та встановлення

Залежно від області застосування важливо правильно встановити лебідку для подальшої експлуатації. Насамперед необхідно зробити правильний її вибір. Поради, як вибрати лебідку вибору читайте в цій статті.

Наша компанія пропонує свою власну установку, яка буде виконана нашими сертифікованими фахівцями, якісно і в найкоротші терміни


Розглянемо установку лебідки на прикладі автомобільної лебідки, і установку її на позашляховик.

Нижче представлені основні критерії на які необхідно звернути увагу перед установкою.

  1. Стійкість - при розмотування / намотування троса, лебідка не повинна перекошуватися - жорстка майданчик запобіжить скручування. Наприклад можна зробити два поперечних куточка 50 мм і зв'язати їх поздовжніми прутками.
  2. Міцність - в умовах максимального зусилля при роботі, корпус лебідки повинен залишатися не рухомим.
  3.  Габарити - Лебедка разом з настановної майданчиком не повинні сильно виходити за габарити авто. Дорожній просвіт не повинен зменшуватися, а звиси збільшуватися. Тут важливо розуміти, що чим більше потужність лебідки, тим більше буде її вага, і чим далі вона буде виступати вперед - тим більше буде навантаження на передню підвіску.


У класичному варіанті блок соленоїдів лебідки краще монтувати прямо на лебідку, але в разі установки на позашляховик, його краще заховати якомога вище (за допомогою подовження проводів), щоб уникнути пошкоджень блоку брудом і впливу води. Відмінним варіантом стане установка блоку соленоїдів під капотом якомога вище і ближче до акумулятора. Необхідно розуміти, що чим коротше дроти, тим менше на них припадає втрат. Тому краще використовувати дроти товстіший, наприклад 35-50 кв. мм. Що стосується пульта, то краще вивести його роз'єм назовні позашляховика, це позбавить вас від свердління кузова, інакше ж доведеться не забувати відкривати капот при в'їзді на бездоріжжі вимикати пульт, а потім при виїзді вимикати.


У будь-якому випадку установка і монтаж лебідки на автомобіль, евакуатор, квадроцикл для інших цілей, вимагає індивідуального підходу, який визначається областю та умовами застосування, а так само особливостями об'єкта, на який проводиться установка. З цієї причини, за установкою краще звернутися до наших фахівців, і бути впевненим, що правильно підібрана і встановлена ​​лебідка ніколи не підведе у складній ситуації.

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com