Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Minn KotaПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення

MinnKota - лідер на ринку електромоторів і якірних лебідок

Протягом багатьох років американська компанія MinnKota займає високі позиції по виробництву електромоторів для троллінгу і якірного обладнання для плавальної техніки. Завдяки високоякісній продукції і прийнятними цінами вона користується величезною популярністю в усьому світі.


Історія створення світового бренду

Організація почала своє існування більше 85 років тому. Протягом цього часу виробник удосконалив свою продукцію, використовуючи найбільш інноваційні технології та найкраще обладнання. Перший мотор був розроблений в далекому 1934 році О.Г. Шмідтом. Основу його винаходу склали побажання місцевих досвідчених рибалок, яким хотілося більшого контролю над плавальною технікою. Над розробкою пристрою Шмідт працював в популярних краях для рибалок - Міннесоті і Дакоті (звідки і пішла назва бренду).

На сьогоднішній день MinnKota входить до складу відомої корпорації JohnsonOutdoors. Вона виробляє не тільки деталі для невеликих човнів, а й потужні тягові пристосування.

Вироблена продукція компанії

Торгова марка minnkota представляє різноманітність продукції для будь-яких потреб: електричні мотори, зарядні пристрої та акумулятори, запчастини та комплектуючі, установчі та тягові вироби.

  1. Електромотори даної торгової марки забезпечують максимальний комфорт під час риболовлі. Вони мають високий рівень захисту від різних пошкоджень, тому можуть використовуватися навіть в екстремальних умовах. У деяких моделях є вдосконалені функції (дистанційне керування, автопілот, навігація). Човнові деталі minnkota купити можна онлайн. Вони тихі, швидкі, потужні і технологічні. Бренд представляє широкий асортимент товарів minnkota, ціна яких залежить від обраної моделі. Виробник розділив електричні мотори, виходячи з основних характеристик і цінового параметра, на кілька лінійок: Traxxis, Endura, Ulterra, Terrova.
  2. Minnkota лебідки використовуються для утримання човна на місці. Цей виріб має компактні габарити, що дозволяють використовувати навіть на малих човнах. Дуже добре справляється зі своїм завданням якірна лебідка minnkotadeckhand 40. Вона здатна витримати вантаж до 365 кг, маючи довжину шнура до 30 метрів. Управляти пристроєм дуже легко. Завдяки спеціальній кнопці воно опускає якір на необхідну глибину. Має спеціальний утримувач, який робить його нерухомим. Якірна лебідка minnkota опускається плавно, не піднімаючи мул і не лякаючи рибу. Це відмінний винахід для риболовлі.

Завдяки великому вибору продукції бренд популярний у багатьох країнах. Його цінують за якість виробів.


Переваги лебідки minnkota

Minnkota 40 лебідка має безліч особливостей, які роблять її однією з кращих пристосувань.

До основних переваг пристрою відносять:

  • безшумність під час роботи;
  • відмінна зносостійкість;
  • проста установка;
  • високоякісні матеріали і збірка;
  • продаж за прийнятною вартістю.

Нерухомий стан приладу забезпечить безпеку під час його експлуатації (трос не намотається на гвинт, захистить катер від пошкоджень).

Якісну лебідку minnkota купити можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Ми виробляємо доставку по всій Україні зручним для клієнта способом. У нас представлений широкий вибір товарів для різних потреб. Зробити замовлення можна на сайті. При необхідності наші співробітники допоможуть з вибором моделі і оформленням замовлення.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com