Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

MAXTRAXПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Сенд-траки MaxTrax від австралійської компанії

В умовах змагань з подолання бездоріжжя (трофі-рейду) всім учасникам доводиться боротися за частки секунд, щоб мати перевагу перед своїми суперниками. На результат гонки впливає швидкість розкладання та збирання Сенд-траків на складних ділянках траси. При цьому не всім спортсменам вдається такий процес виконувати з великою швидкістю і ефективністю протягом усього змагального шляху. Складніше екіпажу, котрий використовує Сенд-траки з металу. Завдяки їхній масі значно сповільнюється процедура витягування авто навіть без налиплого бруду. Пластикові Сенд-траки від австралійської компанії Maxtrax допоможуть будь-якому спортсмену перемогти в гонці по бездоріжжю!


Особливості Сенд-траків MaxTrax

Відливають Сенд-траки в Сіднеї. Для цього використовується високоякісний технічний посилений полімер високої якості (нейлон), який відрізняється міцністю і стійкістю до перепадів температури.

«Доріжки» із пластику відрізняються оригінальною формою. Значно виступаючі зуби дають можливість позашляховику впевнено утримуватися на поверхні, переміщатися по крутих підйомах, мінімально прослизати колесам в бруді. Багато виступів з нижньої частини Maxtrack'ів. Захистити автомобіль від зсуву на бік допомагає наявність по краях виробів коритоподібних «звисів». В'їзд спрощують виконувати похилі з виступами майданчики. Австралійці зробили дуже чіпку модель: навіть під великим нахилом позашляховик на Maxtrack'ах буде стояти досить впевнено на будь-якій поверхні. Пластикові Сенд-траки не псують ніякі покришки, навіть з дорожньої гуми.

Розміри сенд-траків:

 • довжина - 115 см;
 • ширина - 33 см;
 • висота - 80 мм;
 • вага - не більше 3,4 кг.

Все сенд-траки укладаються один в інший при транспортуванні або зберіганні. Вони легко переносяться, ними можна просто оперувати, прикладаючи мінімальні зусилля при укладанні їх під шинами.


Переваги Сенд-траків MaxTrax

З Сенд-траками MaxTrax можна вийти з будь-якого скрутного становища. Великими зачепами вироби чіпляються в протекторі шини і грунті під позашляховиком. Це допоможе вберегти автомобіль від застрягання в бруді, піску, снігу і дозволить швидко і легко витягти транспортний засіб. Є й інші переваги моделей:

 1. Покращене зчеплення з протектором авто. Закруглена форма шипів оберігає колеса від пошкодження.
 2. Наявність великої площі вироба збільшує ділянку контакту шини з поверхнею.
 3. MaxTrax можна, при необхідності, застосовувати, як лопату. Ви можете підкопати грунт під авто, встановити Сенд-трак.
 4. Наявність зручних ручок полегшує перенесення моделей і монтаж на зовнішній підвісці автомобіля.
 5. Всі Сенд-траки MaxTrax проходять випробування в Квінслендському університеті.
 6. Велика міцність конструкцій. Це дозволяє їм витримувати масу навіть дуже важкого позашляховика.
 7. Зручний дизайн дозволяє просто складати і транспортувати кілька комплектів Сенд-траків. Укладати їх можна на зовнішньої підвісці автомобіля і в багажному відділенні.

Крім цього, вироби прогинаються під тягарем в центральній їх частини, а після його зняття швидко відновлюють первісну форму. Краї пластикових моделей майже не задираються. Щоб бути впевненим у надійному захисті свого позашляховика знизу, варто придбати Сенд-трак від MaxTrax.  


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com