Закладки 0
(067) 430 82 15
 • (067) 430 82 15
 • (044) 228 74 26
 • Перезвоните мне
Категорії

Кращі виробники лебідок – Топ-3

Лебідка – тяговий пристрій, який став вірним помічником в різних сферах діяльності: будівництві, промисловості, спорті та побутовому середовищі. Без цього компактного, але досить багатофункціонального обладнання не обійтися навіть при найважчих монтажно-експлуатаційних роботах. За допомогою даної конструкції можна швидко і, що найголовніше, безпечно перемістити різний вантаж.

Однак, виникає питання, лебідки якого виробника міцніші і довготриваліші у використанні. У цій статті ми підібрали для Вас добірку кращих виробників, підйомні механізми яких відрізняються якісною збіркою, високою продуктивністю та ефективністю в роботі.

Brano

Отже, відкриває наш рейтинг чеський виробник підіймального устаткування, який вийшов на ринок України відносно недавно. Свою діяльність Brano почав в 1862 році в ролі самої звичайної фабрики з виготовлення дрібних залізних виробів. Однак, підприємство на цьому не зупинилося і вже в 1951 році почало випускати тягові механізми, які незабаром стали відомі в усьому світі.

В асортименті ТМ «Brano» можна знайти домкрати, талі, лебідки та різне інше обладнання. Всі механізми відрізняються хорошими технологічними характеристиками, надійністю і легкістю в експлуатації.

Чому варто купити продукцію Brano?

 1. Застосування у виробництві тільки високоякісних матеріалів. Даний фактор дозволяє значно продовжити службу обладнання і зробити його експлуатацію більш безпечною.
 2. Широкий вибір сертифікованої продукції. На весь асортимент надається гарантія.
 3. Доступні ціни. Лебідка юа є офіційним представником чеського виробника в Україні. Саме цей факт дозволяє встановити максимально лояльні ціни на весь товар цієї світової торгової марки.
 4. Склад з лебідками і додатковими аксесуарами знаходиться в Україні. Дана особливість дозволяє отримати потрібний пристрій або ж запчастини до нього в найкоротший термін за мінімальні витрати.

Dragon Winch

Dragon Winch – світовий польський виробник, вироби якого користуються значною популярністю серед автолюбителів.

Головні особливості лебідок Dragon Winch – застосування інноваційних технологій у виробництві, якісна збірка і знамениті польські традиції.

У кейсі світового бренду, Ви знайдете лебідки різних видів:

 • ручні;
 • промислові;
 • електричні;
 • автомобільні;
 • лебідки на ATV і квадроцикли;
 • гідравлічні;
 • лебідки на евакуатор.

Всі вироби виготовлені з високоякісних і міцних матеріалів, що дозволяє використовувати механізм навіть у самих агресивних умовах. Однак, для більш довгої та безпечної експлуатації слід дотримуватися певних правил у роботі з пристроєм:

 1. Не перевищувати вантажопідйомність лебідки;
 2. Закріплювати вантаж правильно;
 3. Ні в якому разі не розкручувати трос лебідки більше, ніж необхідно;
 4. Не допускати хаотичну накрутку тросу на барабан;
 5. Не знаходитися близько до пристрою у момент лебеженія тросу.

Безперечно, справжні цінителі якості та професіоналізму вибирають тягові механізми від Dragon Winch.

Come-up

Come-up – тайванська компанія, яка почала свою діяльність у далекому 1975 році. В арсеналі цього бренду більше 40 років успішної і продуктивної роботи на ринку України і не тільки.

Всі вироби Come-up відрізняються надійною збіркою і високою потужністю, що дозволяє використовувати їх навіть у самому агресивному середовищі. В основному, компанія займається виготовленням лебідок, асортимент яких формувався у період з 2001 по 2005 рік. Зараз, компанія надає досить широкий вибір промислових, електричних та автомобільних лебідок, які не тільки високопродуктивні у роботі, але і відповідають стандартам якості Євросоюзу.

Завдяки хорошим технічним характеристикам і експлуатаційним якостям, обладнання стане надійним помічником у промисловості, побуті, будівництві, спортивних змаганнях, МНС і військовому секторі.

Come-up – світова компанія, головний девіз якої: «Work Tough, Play Tough» – «Працюй напружено, відпочивай потужно». Якщо Ви хочете купити лебідку хорошої якості за доступну ціну – обладнання від даного тайванського виробника оптимальна, проте не менш якісна, альтернатива. Купуючи лебідку від даної компанії, Ви купуєте гарний і міцний виріб за лояльну ціну.

Якщо Ви визначилися з вибором і хочете якнайшвидше купити лебідку або інший тяговий пристрій, інтернет-магазин Лебідка юа надасть широкий асортимент від різних світових виробників.


Назад
Copyright©2018 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com