Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

LofransПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Якірні лебідки Lofrans

Лебідки для якірних систем в яхтах і катерах довжиною від 5 м до 50 м, що відрізняються високою продуктивністю, - це, безсумнівно, Lofrans. Вони мають свій неповторний стиль і виконують головну мету щодо забезпечення повної безпеки в судноплавстві.


Якірні лебідки Lofrans - тоді і сьогодні

Італійський бренд Lofrans з'явився в 1966 р Його засновник був вихідцем з міста Монца, де і влаштувалося основне виробництво. Спочатку завдання компанії планувалося, як розробка і виробництво високоякісних лебідок. За сьогоднішній день компанія не змінила свою спрямованість і має вже світову славу. Лофранс диктує ринку все інноваційні рішення в цій галузі. Наприклад, вони перші представили автоматичну систему вільного падіння.

Продукція виробляється на заводі, площа якого - 5000 метрів кв. На території також знаходиться склад готової продукції і сховище ЗЧ. Цілий штат інженерів і дизайнерів щодня працює над удосконаленням продукції під девізом: «безпека, якість і надійність».

Чим багатий асортимент компанії Lofrans

Розмір вільного простору над і під палубою є основним фактором, який слід враховувати при виборі правильного типу якірної лебідки.

Лебідки в залежності від напрямку обертання бувають:

  • вертикальні;
  • горизонтальні.

Якірні лебідки Lofrans за способом управління поділяють на:

Основні деталі виготовляються з морської нержавіючої сталі AISI 316L, що виключає появу процесу корозії в подальшому.

Розглянемо головні відмінності основних видів брашпелей:

  1. Серія вертикальних якірних лебідок X і SX розроблена для вітрильних та моторних човнів від 18 до 100 футів. Модельний ряд серії X додатково підрозділяється на групи Х1-Х4. Всі вони представлені в стандартній комплектації, оснащені барабаном. Серія SX ділиться на моделі SX1-SX5. Лебідки такого типу мають круглу підставу. Вони виграють за рахунок більш компактного розміру.
  2. Горизонтальні якірні лебідки вибирають для яхт від 18 до 150 футів. Відрізняються простотою у використанні, надійністю. Їх стиль наближений більше до класичного і такому, який перевірений часом. Ідеально підходять для всіх видів суден, особливо для чартерного бізнесу. Виробляються з алюмінієвого сплаву, що робить їх зносостійкими. Є моделі, які пофарбовані в білий колір. Це дозволяє витримати єдиний стиль з транспортним засобом. Основа горизонтальних лебідок - високоефективний червячно- гвинтовий редуктор також власного виробництва Lofrans.

Чому весь світ за італійську якість Lofrans

Завдяки більш ніж 50-річному успішному стажу розробки і проектування якірних лебідок компанія придбала безцінний досвід, який постійно удосконалюються. Є незаперечні факти, чому весь світ вибирає Lofrans:

  1. Виробництво усіх продуктів відбувається за технологією гарячого преса. Це дозволяє отримати метал з мінімальною пористістю, що значно збільшує термін експлуатації кінцевого продукту.
  2. Продукція, що випускається проходить випробування на корозію на море в спеціальній камері з морським середовищем, яка імітує найсуворіші морські умови.
  3. Всі вироби відповідають вимогам найважливіших класифікаційних товариств, таких, як RINA, BV, DNV і ін.
  4. На заводі встановлена інноваційна система посиленого контролю якості продукції, що випускається.

Якщо ви хочете придбати оригінальні італійські лебідки, інтернет-магазин Lebedka.ua з радістю проконсультує вас по будь-яких питань і підбере підходящий варіант.


Copyright©2021 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com