Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр

Тельфери електричні

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
топ продаж
Швидке замовлення
новинка
Швидке замовлення
сценические
Швидке замовлення
новинка
Швидке замовлення
новинка
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Тельфери електричні для переміщення вантажів

Тельфери електричні - це різновид підвісних пристроїв, які призначені для підйому і переміщення вантажів. Іншими словами, це великогабаритна промислова лебідка, яка змонтована в єдиний цілісний механізм з електроприводом, барабаном, гальмом, а також з пусковою апаратурою.

Купити тельфер електричний

Завдяки високим вантажопідйомним властивостями, електричний тельфер активно використовується в будівельній, виробничої та промислової галузі. Їх застосовують на заводах, цехах і фабриках, в складських приміщеннях, на автосервісах і т.д. Тельфери електричні прекрасно працюють, як самостійний механізм, так і в складі складної вантажопідйомної конструкції. Роботу тельфера можна побачити в тандемі з мостовими, козловими і консольними підйомними кранами. При цьому абсолютно не важливо, використовується вони в закритому приміщення або на відкритому повітрі.

Як використовувати електричний тельфер

Особливості конструкції тельфера

Конструкція тельфера дуже схожа з іншими класичними електричними лебідками. Як правило, вони складаються з наступних елементів:

 1. Кріпильний кронштейн з гвинтами;
 2. Барабан;
 3. Електромотор;
 4. Сталевий трос
 5. Крюк;
 6. Важіль вимикача;
 7. Обмежувач;
 8. Вимикач безпеки;
 9. Блок керування.

Більш детально, конструкцію дивіться на цьому малюнку

З чого складається тельфер електричний

Для зручності оператора електричні тельфери обладнані електро блоком, який встановлюється на відстань до 1,5 метра від конструкції. Це дозволяє управляти обладнанням дистанційно. Крім того, в комплектацію входить захист від повторних включень, що робить роботу механізму безпечнішою. Для збільшення вантажопідйомності промислової лебідки можна скористатися спеціальним блоком. За допомогою нього можна буде піднімати вантажі до 1000кг. Крім того, щоб розширити можливості роботи талі, можна використовувати конструкцію з поворотною балкою.

Ціна тельфера електричного

Переваги тельфера електричного

 • Компактні габарити в порівнянні з іншим обладнанням з аналогічною вантажопідйомністю;
 • Підвищений рівень безпеки;
 • Довговічність і відмінна витривалість;
 • Економічність в обслуговування;
 • Просте і зручне управління механізмом.

Рекомендації та правила безпеки

Найбільшу небезпеку під час роботи з електричними механізмами представляє перегрів. Також важливо уважно стежити за роботою обладнання, щоб уникнути серйозних поломок і ПП.

Всього при роботі з тельфером виділяють три основних правила безпеки

 1. Не допускати перевантажень. Включати обладнання рекомендується на 20-25 хвилин, після чого робити невелику перерву.
 2. Правильно підбирати подовжувачі. При довжині подовжувача до 20 м рекомендується використовувати мінімальний переріз d 1,5 мм. Якщо подовжувач 20-50 м, краще використовувати d 2,5 мм.
 3. Стежити за намотуванням троса. Не можна дозволяти тросу повністю розмотуватися і потім намотувати в положення реверс. Це може привести до сплутування троса, також може відмовити кінцевий вимикач. Якщо трос виявиться пошкодженим, його варто негайно замінити.

Купити тельфер і промислові лебідки ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас дуже великий вибір і найдемократичніші ціни. У нашому асортименті електричні тельфери 220 вольт, які відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками.

Або ж щоб замовити електричну лебідку скористайтеся простою формою онлайн замовлення. Для цього вам всього лише варто вибрати товар, натиснути кнопку «купити» і заповнити форму. Якщо у вас виникли питання, наші експерти нададуть інформацію з будь-якого товару і докладно розкажуть про їхні характеристики.

Останні відгуки
Тельфер електричний Dragon Winch DWI 500/990

10686 грн.

Уже несколько раз срабатывал экстренный тормоз, за что спасибо производителю. По скорости подъема и максимальному весу - соответсвует, не обманули. Единственное что - шумноват. За такие деньги хотелос...
Алексей, 02.11.2017
Швидке замовлення
Тельфер електричний Husar 500 - 1000 кг

9974 грн.

Купил вместе с беспроводным пультом. Влетел правда в копеечку, но тельфер стоит этих денег. Подымает стройматериалы быстро + обладает высокой степенью влагозащиты
Антонов Николай, 01.03.2019
Швидке замовлення
Тельфер електричний Husar 300 - 600 кг

5809 грн.

Отличный тельфер. За день поднял более 1 т блоков. Настоящая рабочая лошадка.
Никитич Глеб, 01.03.2019
Швидке замовлення
Тельфер електричний Dragon Winch DWI 500/990

10686 грн.

Ось це я розумію - річ. В комплекті йшов блочок. Працювати тільки з ним! Виходить більша тяга. Працює доволі швидко - при повній загрузці на висоту 5 метрів доїзжає десь за хвилину, може чуть менше. П...
Олексій Вікторович, 02.02.2018
Швидке замовлення
Copyright©2020 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com