Закладки 0
(067) 430 82 15
 • (067) 430 82 15
 • (044) 228 74 26
 • Перезвоните мне
Категорії

Intertool – новий виробник на Lebedka ua

В інтернет-магазині Lebedka.ua з'явилася продукція від одного з найбільш відомих виробників підіймального устаткування – Intertool. Цей юний, але досить надійний бренд, зумів довести на ділі, що купити якісну ручну лебідку або інший тяговий механізм можна і за демократичну ціну.

На сайті наданий досить широкий асортимент:

 • Ланцюгових талей;
 • Електричних тельферів;
 • Ручних барабанних лебідок;
 • Ручних важільних лебідок.

Вся продукція даної компанії користується вагомою популярністю, а наявність значного досвіду, професіоналізму і творчого підходу при її виробництві дозволяє задовольнити навіть самого прискіпливого покупця.

Чому обирають тягові пристрої Intertool

 1. Продукція відповідає всім стандартам і нормам, що діють по всій Україні.
 2. Впровадження інноваційних технологій у виробництві.
 3. Широкий асортимент підйомного обладнання та інших інструментів.
 4. Доступні ціни.
 5. Міцні вироби, виконані з високоякісних матеріалів.
 6. Наявність власної системи під назвою «Управління якістю продукції», яка забезпечує контроль за товарними позиціями на всіх ланках виробництва.

Головне призначення продукції Intertool – підйом і переміщення різних важких об'єктів. Як правило, її застосовують на будівельних майданчиках, цехах, автомайстернях, заводах, де часто доводиться маніпулювати з вантажами. Слід зазначити, що для поліпшення технічних характеристик свого обладнання, торгова марка впровадила своєрідне нововведення – обов'язкове проходження лабораторних досліджень кожним першим зразком продукції, під час яких перевіряються як розмір і вага, так і міцність, твердість матеріалу. Також, до уваги фахівців беруться і показники потужності, продуктивності, надійності, працездатності, зносостійкості, безпеки при експлуатації.

Якщо Ви бажаєте купити лебідку або інший тяговий виріб, інтернет-магазин Lebedka.ua надає великий вибір продукції від цього виробника.


Назад
Copyright©2018 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com