Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Hi-LiftПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Рейковий домкрат компанії Hi-Lift

Hijack є незамінним інструментом, що знаходяться в багажнику кожного автомобіліста. Фірма hilift - лідер по його виробництву. Завдяки відмінній якості і прийнятною ціною товар користується величезною популярністю у власників позашляховиків.


Історія виникнення світового бренду Hi-Lift

Американська фірма Hi-Lift має багату історію. Вона пройшла тривалий шлях від виникнення до світового визнання. Вперше рейкові домкрати даного бренду з'явилися ще в кінці XIX століття. Їх винайшов вчитель Філіп Джон Хара в 1895 році. Після розробки цього універсального пристрою винахідник заснував свою власну організацію The Bloomfield ManufacturingCo. Спочатку планувалося виробляти допоміжне обладнання для фермерів, яке допоможе пересувати великий вантаж. Але перший продаж був лише через 10 років один з водіїв.

Винахід почав набувати все більшої популярності у автомобілістів і фермерів. Використовувалися домкрати hiliftjack для корчування пнів, підняття тяжкості і інших подібних завдань.

На сьогоднішній день пристрій зовні практично не змінився, за винятком дерев'яної рукоятки, яка змінилася на сталеву.

Застосування рейкового домкрата

Коли водієві позашляховика необхідно пересунути, штовхати або підняти великий вантаж, використовується універсальний міцний інструмент - домкрат hilift. Він простий в експлуатації, при цьому здатний впоратися з вагою до 2 тонн. Часто пристрій використовують в якості струбцини або лебідки. Оригінальні американські домкрати складаються з двох частин, що значно збільшує термін служби обладнання.

Якісний домкрати рейкові hilift здатний впоратися з будь-якими важкими ситуаціями, що відбуваються на дорозі. Його приєднують до колеса, бамперу та інших елементів кузова.

Завдяки даному пристосуванню можна з легкістю звільнити автомобіль який застряг в багнюці або снігу, піднявши його на потрібну висоту. Це універсальний прилад, який потрібен кожному водієві, особливо при їзді по бездоріжжю.


Асортимент компанії Hilift

Виробник має досить широкий асортимент товарів, які мають багатофункціоні характеристики:

  1. Рейкові домкрати - основна продукція, яка випускається даним брендом. Існує три типи домкратів: X-treme, чавунне обладнання, домкрати зі сталі і чавуну.
  2. Додаткові аксесуари: прилад для підняття авто за колесо, захисний чохол, різноманітні фіксатори і кріплення, інструменти для ремонту і інші потрібні деталі.

Для довговічності обладнання рекомендується купувати оригінальні вироби з США. Їх вартість вища китайських аналогів, але і якість на вищому рівні.

Чому варто вибрати компанію Hi lift?

Домкрати рейкові hilift відомі у всьому світі завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості.

Переваги хайджека:

  • надійна і продумана конструкція;
  • зручність і простота у використанні;
  • довговічність виробу;
  • якісна збірка;
  • міцність матеріалу (сталь і чавун);
  • швидке переміщення по рейці без навантаження.

Завдяки перерахованим вище якостям пристосування користується величезною популярністю.

Щоб купити домкрати рейкові hilift недорого в Україні, достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині з зручним способом оплати і швидкою доставкою в будь-який куточок країни. Хайджек - паличка-виручалочка для власників позашляховиків і всіх, хто має справу з підняттям тяжкості.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com