Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

Hammer WinchПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Лебідка гідравлічна Hammer Winch HMW 10.0 PHT 10 т сталевий корпус

Тягове зусилля: 10000 kg (22040 Ibs)

212004 грн.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Лебідка гідравлічна Hammer Winch HMW 12.0 PHT 12 т сталевий корпус

Тягове зусилля: 12000 kg (26450 Ibs)

217854 грн.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Лебідка гідравлічна Hammer Winch HMW 15.0 PHT 15 т сталевий корпус

Тягове зусилля: 15000 kg (33062 Ibs)

223470 грн.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Hammer Winch поповнює ряди професійних лебідок


Ринок тягових пристроїв поповнює провідний виробник Туреччини, який повністю слідує технічним стандартам Європи та світу. Hammer Winch це бренд №1 у Туреччині, який займається виготовленням буксирувальних та рятувальних лебідок.

Вихід на Європейський ринок для лебідок Hammer Winch дозволила повна відповідність стандартизації виготовлення EN-14492-1. Постійне вдосконалення технологій виробництва та просування компанії вперед забезпечує надійне місце у рядах конкурентів, завдяки чому й проводиться збут буксирувального обладнання авто.

Матеріали для виготовлення лебідок обирають в Hammer Winch з відмінної якості, що в свою чергу дозволяє покупцям впевнитися у довговічному експлуатаційному періоді тягових пристроїв. Компанія росте та розвивається без зупинок, а все завдяки досвідченим та вправним фахівцям виробництва, які виготовляють надійні та необхідні технічні пристрої. 

Яку продукцію пропонує Hammer Winch?

  1. Легка серія лебідок;
  2. Середня серія;
  3. Важка серія;
  4. Військова серія.


Ці чотири серії продукції поділяються за різними потребами та призначеннями та для різної важкої техніки.

  • Для використання у сільськогосподарській та лісогосподарській техніці відповідні буксирувальні пристрої, варто обрати легку серію лебідок. Також вони відмінно підходять для позашляховиків та використання на offroad. Тягове зусилля цих пристроїв становить  від 3.5 тонн до 7.8 тонн, а виготовляються  здебільшого зі сталі та алюмінію.
  • Середню серію лебідок використовують у більшості випадків для евакуаторів та буксирування вантажних авто, а все через значно більше тягове зусилля, яке може бути від 10 тонн до 15 тонн.
  • При необхідності встановлення лебідок на промислових підприємствах варто обрати важку серію лебідок. До того ж ця серія чудово з тяговим зусиллям від 20 тонн до 50 тонн чудово підходить для важких транспортних засобів сільгосподарства.
  • Військова серія виготовляється виключно для військової техніки з її функціональністю, проте досить часто встановлюється на різні вантажівки та евакуатори.


Купити лебідки Hammer Winch ви можете зараз, оформивши замовлення на нашому сайті. При виникненні запитань телефонуйте за номером, що вказаний на сайті та отримуйте всю бажану інформацію від наших спеціалісті.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com