Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

ForteПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Тельфери Forte входять в продуктовий портфель електротехнічних пристроїв і обладнання компанії Форте. Почавши свою діяльність в 1991 році колектив компанії взяв курс на виробництво якісного енергетичного і електроустаткування для широких мас населення за прийнятними цінами. Незважаючи на те, що виробничі потужності розташовані в Китаї, на кожному етапі виробництва вся продукція Форте проходить контроль якості. А виробничі лінії обладнані за останнім словом техніки, тому на виході користувач отримує високоякісний продукт.

На ринку України Forte - широко відомий бренд, який завоював довіру покупців головним чином завдяки вдалому поєднанню ціни і якості. Крім тельферів та вантажопідйомного обладнання в асортименті компанії представлені компресори, бетономішалки, садова техніка та обладнання для зварювання, електроінструмент для побутового використання а також джерела безперебійного живлення: бензинові та дизельні міні-електростанції.

Продукція Forte з успіхом застосовується в:

  • сфері будівництва;
  • на промислових об'єктах;
  • в побуті і домашньому ремонті;
  • на СТО, ремонтних майстерень і т.д.
Лебідки та тельфери Forte - гідні представники бюджетного сегмента підйомного обладнання. У своїй конструкції вони поєднують високу якість виконання за доступною ціною. У лінійці тельферів представлені 4 моделі різної потужності і продуктивності. Вертикальні лебідки серії FPA представлені в модифікаціях 250, 500, 800 і 1000. Висота підйому вантажу при цьому 6 м без блоку і до 12 м з використанням блоку. Тельфери однофазні та працюють від стандартної мережі 220 В.
Всі тельфери Forte, або як їх ще називають, вертикальні лебідки пройшли обов'язкову перевірку і сертифікацію якості на території України. Тому Ви можете бути впевнені в якості обладнання. На тельфери виробник Форте надає гарантію в 12 місяців. Протягом цього терміну будь-який користувач може отримати гарантійне сервісне обслуговування в одному з авторизованих сервісних центрів.

Купити тельфер Forte означає отримати істотну економічну вигоду. Оскільки за якістю обладнання цього виробника нічим не відрізняється від більш іменитих брендів, а ціна в рази нижче. В асортименті Lebedka.ua представлені найпопулярніші моделі тельферів Форте, звертайтеся за консультацією до наших експертів.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com