Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

EinhellПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Einhell – провідна німецька компанія, яка займається виготовленням високоякісних підйомних пристроїв – тельферів. Свою діяльність, завдяки зусиллям засновника Йозефа Таннхубера, фірма почала ще у 1964 році.

Всі вироби даного виробника зроблені з якісних матеріалів за старовинними німецькими традиціям. Значним плюсом також є демократичні ціни на продукцію, що робить бренд незаперечним лідером на ринку, забезпечуючи чималу популярність.

На сьогоднішній день, компанія укомплектована досить великим штатом – понад 1000 співробітників. Продукція виробника Einhell досліджується у дванадцятьох лабораторіях.

Асортимент компанії Einhell

Застосування інноваційної техніки у виробництві, якісних матеріалів і давніх німецьких традицій роблять даний бренд беззаперечним лідером не тільки на українському, а й світовому ринках.

В асортименті виробника представлені лебідки двох моделей ТС-ЕН і ВТ-ЕН.

Всі підйомні пристрої володіють значними показниками, а саме:

  1. Міцним сталевим тросом (різної довжини);
  2. Напрямляючим роликом з вантажним гаком;
  3. Пультом управління з функцією аварійної зупинки;
  4. Двигуном із захистом від перевантаження;
  5. Завантажувальним гаком із запобіжником;
  6. Автоматичним гальмом, який надійно втримує вантаж в будь-якому положенні;
  7. Автоматичним граничним вимиканням.

Тягове обладнання пройшло всі перевірки і сертифікації якості на ринку України. Всі підйомні механізми відповідають сертифікату якості ISO 9001. Всі вироби виготовлені з дотриманням загальної стильової концепції і сучасного дизайну. Також, на все тельфери німецький виробник надає гарантію в 24 місяці. Протягом гарантійного терміну, покупець може звернутися в будь-який з авторизованих сервісних центрів і отримати якісне технічне обслуговування своєї вертикальної лебідки.

Купити тельфер Ви можете в інтернет-магазині Лебідка юа. На сайті представлений широкий асортимент продукції від даного іменитого бренду. Також, Ви можете звернутися за допомогою до сертифікованих менеджерів, які допоможуть підібрати підйомний механізм виходячи не тільки з технічних характеристик обладнання, але і Ваших побажань.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com