Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  3250 - 15893 грн.
-
Виробник
Тип

Рейкові домкрати

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Рейкові домкрати – призначення і способи застосування

На сьогоднішній день, рейковий домкрат – унікальний механізм без якого ніяк не обійтися як в промисловому середовищі, так і автолюбителям. Підійняти частину габаритної конструкції на заводі, контейнер або ж власний автомобіль, стало набагато простіше з цим обладнанням. Однак, все ж, найбільшою популярністю користуються ці домкрати в автомобільному середовищі. Так, в багажнику кожного другого джипера неодмінно знайдеться хайджек – чавунна або сталева рейка зі спеціальними зубцями, отворами.

Особливості використання автомобільного рейкового домкрата

Витягування транспортного засобу з бруду, заміна колеса або ремонт днища автомобіля не складе особливих труднощів з механічним рейковим домкратом – хайджеком. Цей пристрій відрізняється значною вантажопідйомністю (від 2 т до 20 т), що дозволяє маніпулювати навіть найгабаритнішими об'єктами.

Як використовувати домкрат рейковий

Конструкція домкрата досить проста. В її комплектацію входять рукоятка для підйому вантажів, зубчаста рейка, опорна платформа («п'ята») і підйомний механізм, пересування якого здійснюється уздовж рейки. При експлуатації рейкового домкрата безпосередньо в «польових» умовах, слід також використовувати додаткові пристосування – пластикові підкладки, зацепи під колеса, сенд-траки або ж дошки. З їх допомогою, процес витягування відбувається більш ефективно.

Рейковий домкрат відрізняється надійністю і багатофункціональністю в роботі. Його можна застосовувати і в якості ручної лебідки. Однак, для безпечної та ефективнішої конфігурації потрібна наявність додаткових пристосувань: корозахисної стропи, шакла і «вуха» (конструкція, за допомогою якої кріпиться ланцюг до домкрата).

Даний підйомний механізм просто знахідка для майстрів СТО та автомайстерень, однак, якщо потрібно здійснювати підйом більш габаритних об'єктів на незначну висоту, краще купити гідравлічний домкрат. Він працює на практично нестисливій ​​рідині і з легкістю маніпулює вантажами, вагою до 100 т.

Правила експлуатації механічного домкрата

Перш, ніж почати працювати з домкратом, слід уважно прочитати інструкцію з експлуатації або ж дотримуватися кваліфікованих порад експертів інтернет-магазину Лебідка юа:

 1. Перед початком роботи ретельно перевірте обладнання на предмет справності. Ні в якому разі не починайте експлуатацію, якщо виявили будь-які механічні пошкодження.
 2. Встановлюйте домкрат тільки на рівну стійку поверхню.
 3. Надійно зафіксуйте вантаж, щоб уникнути зісковзування при маніпуляцій з ним.
 4. Не перевищуйте номінальну вантажопідйомність механізму.
 5. Використовуйте додаткові опори при необхідності роботи безпосередньо під піднятою конструкцією.
 6. Не скидайте вантаж з домкрата, опускайте його акуратно.
 7. Регулярно очищуйте, мийте пристрій, змащуйте спеціальним літієвим мастилом.

Переваги та недоліки рейкових домкратів

Купити рейковий домкрат

Рейковий домкрат, як і будь-який інший механізм, має свої «позитивні» і «негативні» сторони. До незаперечних переваг варто віднести:

 • Вагомий ККД до 85% і велику потужність.
 • Значну висоту підйому. Застосовуючи мінімум зусиль на рукоятку, рейковий домкрат швидко і ефективно підніме певний об'єкт на висоту до 1,5 м.
 • Простоту і надійність конструкції. Підйомне устаткування не вимагає значного технічного обслуговування, виготовлено з високоякісних міцних матеріалів.

Однак, в цього виду домкратів є і свої недоліки:

 • Великий розмір. Часто рейка домкрата досягає декількох метрів, що робить його перевезення або транспортування більш проблематичним.
 • Досить важка конструкція.

Як бачимо, переваги значно перевищують недоліки. Тому, причин щоб не купити рейковий домкрат просто немає.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com