Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  1256 - 73660 грн.
-
грузоподъемність
Тип
Застосування для

Домкрати Hi-Jack

Показати: 15 30 90
топ продаж
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
топ продаж
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Домкрат хай-джек – переваги і поради при роботі

Домкрат хай-джек – відмінне рішення як для професійних джиперів, так і простих любителів бездоріжжя. З його допомогою пробратися до нижньої частини авто або ж до кінців коліс під час ремонту (огляду) не складе особливих труднощів.

Комплектація даного пристрою досить проста і складається з перфорованої силової планки, підйомного механізму, опорного "черевика" і рукоятки. Всі деталі конструкції виконані з високоміцного металу, крім наконечника рукоятки, який виготовлений з м'якого пластику для більш легкої і комфортної роботи.

Hi-Jack – модифікований рейковий домкрат, що відрізняється від інших:

 • ретельно продуманою конструкцією, завдяки якій, без проблем вміщується в багажник транспортного засобу;
 • вагомою висотою підйому і підхоплення (підходить для автомобілів з великим клиренсом);
 • універсальністю – може використовуватися в якості ручної лебідки, лещат;
 • стійкістю до значних навантажень.

Процес підняття автомобіля домкратом хайджек здійснюється досить легко. Все, що потрібно зробити – це перевести перемикач обладнання в верхнє положення (для підйому), нижня (для опускання). Коли автомобіль твердо став на всі чотири колеса, підійміть рукоятку вгору (у вертикальне положення), проте будьте обережні, під своєю вагою, механізм домкрата в цю ж мить "полетить" вниз: бережіть пальці і міцно тримайте рукоятку в цей момент.

Поради при роботі з домкратом хай-джек

Картинка рейкового домкрата хай джек

 1. Притримуючи домкрат рукою за верхню скобу, не кладіть пальці всередину, щоб їх не перебило рукояткою, яка може зіскочити при великому навантаженні.
 2. Підіймаючи машину не суньте голову між ручкою і, власне, домкратом (тобто, голова не повинна перебувати на шляху траєкторії рукоятки). Наслідки недотримання даного правила можуть бути просто катастрофічними.
 3. Ніколи не залишайте ручку в перпендикулярному положенні (навіть тимчасово), завжди складайте її до рейки домкрата.
 4. Не рекомендується здійснювати ремонтні роботи під машиною, піднятою тільки домкратом, так як він може бути досить хитким. Для більшої надійності – підкладіть під машину колоди або інші більш стійкі опори.
 5. Якщо у Вас не встановлений тюнінгований силовий бампер, в якому передбачений проріз для «носика» рейкового домкрата, то для підйому передка автомобіля зі штатним бампером (наприклад, УАЗ), знадобиться шакл.
 6. Притримуйте домкрат під час підйому автомобіля, так як при великому доданому зусиллі автомобіль може завалитися.

Lebedka.ua надає не тільки широкий асортимент рейковий домкратів, а й великий вибір додаткових аксесуарів, що значно підвищать функціональність підйомника, а саме:

 • підставка під домкрат – збільшує площу поверхні п'яти домкрата в п'ять разів. Вона оснащена спеціальними зубцями проти скачування, завдяки яким запобігає «утоплення» пристрою в землю.
 • зачіп для підйому за колесо – допоможе підійняти не тільки важкий позашляховик, але і легковий автомобіль.
 • противідкотний черевик – корисний і потрібний пристрій, який використовується для того, щоб автомобіль не з'їжджав при "піддомкрачуванню". Його часто застосовують під час ремонту на не зовсім рівній поверхні (наприклад, під кутом).

У нашому інтернет-магазині можна купити домкрат хайджек, як для легкових, так і великих автомобілів: першим – підійдуть підйомники, вантажопідйомність 1,8 тонни і ходом рейки 700 мм або 1070 мм, другим – до 3 тонн і ходом 700 мм / 1350 мм. Здійснюйте вибір самостійно, скориставшись зручним фільтром, або ж звертайтеся за допомогою до наших кваліфікованих експертів.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com