Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр

Домкрати

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Домкрат автомобільний

Домкрат - широко поширене автомобільне устаткування, для вертикального підняття різних вантажів на фіксовану висоту. На відміну від інших підйомних механізмів домкрат розташовується знизу вантажу, що дозволяє обійтися без додаткових тросів і ланцюгів. Найбільшою популярністю в наших широтах користуються домкрати для авто. З їх допомогою можна підняти авто під час заміни колеса або ремонтних робіт, полегшити процес витягування машини з яру або ями.

Купити домкрат автомобільний

Існує безліч видів цього підйомного механізму, які відрізняються за способом застосування, граничною вантажопідйомностю, висотою підйому автомобіля і часу, протягом якого можна зафіксувати машину на висоті. Вирішальним для автолюбителів є також компактність і невелика вага домкрата. Тому, якщо ви хочете купити домкрат, варто звернути увагу на його габаритні показники.

Найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються 2 види домкратів:

  • рейковий
  • повітряний (домкрат подушка)

Надувний домкрат являє собою порожню подушку з міцного водонепроникного матеріалу з приєднаною до неї трубкою. Трубка підключається до вихлопної труби автомобіля, що дозволяє в короткі терміни (менше хвилини) накачати повітряну камеру. Це підйомне устаткування використовують на нестійких хитких поверхнях, коли не можна застосувати рейковий Hi-Lift домкрат. Повітряний домкрат не вимагає спеціальних операцій по установці перед початком роботи - досить розмістити подушку під днище автомобіля, підключити до вихлопної труби і вже через кілька хвилин обладнання готове до роботи.

Як використовувати повітряний домкрат

У нашому магазині представлені надувні домкрати Air Jack вантажопідйомністю 3-4 т з висотою підйому до 90 см. Таких характеристик досить для проведення ремонтних робіт, діагностики днища або допомоги при витягуванні з ям як невеликих паркетників, так і габаритних позашляховиків. Невелика вага і компактні розміри обладнання дозволяють з легкістю перевозити його в багажнику. У складеному вигляді це невеликий мішечок з надміцної гуми з трубкою, який займе зовсім небагато місця в машині. Домкрат-подушка має велику площу дотику з поверхнею землі, що дозволяє використовувати його на нестійкій поверхні: пісок, сніжна цілина, болотиста місцевість і т.п. Фахівці рекомендують наповнювати камеру на 80% від обсягу, для запобігання перекидання автомобіля.

Переваги повітряного домкрата:

  • невибагливість до грунту, можна використовувати на будь-якій хиткій поверхні завдяки збільшеній площі дотику із землею;
  • ідеальний домкрат для джипперів - можна використовувати на заболочених ділянках, сніжній цілині і т.п .;
  • проста установка: не потрібно додаткової фіксації домкрата, досить підкласти його під днище автомобіля, уникаючи поверхні з високою температурою;
  • компактні розміри і легка вага;
  • не вимагає застосування фізичної сили в роботі.

Повітряний домкрат купити можна в спеціалізованому магазині для позашляховиків Lebedka.ua. Професійне обслуговування, широкий асортимент і доступні ціна Вас приємно здивують.

Ціна домкрата рейкового

Ще один популярний варіант підйомного обладнання - рейковий або механічний домкрат. Його використовують для підняття низько посаджених вантажів. Підйомний майданчик здатний "підчепити" авто з відстані 9 см від поверхні землі. Якщо в наявності у автомобіліста є такелажний ланцюг, рейковий домкрат здатний виконувати функції ручної лебідки. Рейкові домкрати Hi-Lift, представлені в нашому магазині забезпечують мінімальне просідання авто, при цьому вантажопідйомність залишається на солідному рівні - близько 3 тонн. Рейкові домкрати такої вантажопідйомності мають одноступінчату передачу. Цього достатньо для підняття або опускання позашляховика середніх розмірів.

Як використовувати рейковий домкрат

Переваги рейкового домкрата:

  • висока придатність до ремонту;
  • широкий спектр застосування: від опускання-підняття автомобіля до використання в якості ручної лебідки при наявності транспортного троса;
  • підняття низько посаджених вантажів (відстань - від 9 см від землі).

Купити домкрат для авто в Україні досить просто. Якщо заздалегідь знати сферу та специфіку його застосування, тоннаж авто і необхідну висоту підйому. Але це лише основні характеристики на які варто опиратися при виборі. За більш детальною констультацією ви можете звернутися до фахівців Lebedka.ua і ми з радістю підберемо для Вас оптимальний варіант підйомника.

Часті питання

Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com