Закладки 0
(067) 430 82 15
  • (067) 430 82 15
  • (044) 228 74 26
  • Перезвоните мне
Категорії

Brano - новинка на ринку України

Brano – чеський виробник підіймального устаткування, який вийшов на ринок України відносно недавно. Компанія почала своє існування в 1862 році в якості звичайної фабрики з виготовлення дрібних залізних виробів. Однак, підприємство не зупинилося на досягнутому і вже в 1869 році значно розширило своє виробництво.

Чому обирають тягові механізми Brano

  1. Високоякісні сертифіковані вироби.
  2. Інноваційне виробництво.
  3. Доступні ціни.
  4. Широкий вибір.
  5. Витратні матеріали і запчастини завжди в наявності в Україні.

Виготовляти різні види замків, трещотні домкрати та інші прогресивні пристрої почали в 1927 році. У тому ж році, фабрика увійшла до складу американської компанії YALE and Town Manufacturing Co., Stampford.Приватизація проекту, після якої було створено BRANO А.О з офісом в Градце-над-Моравіці, сталася в 1992 році.

Знамениті чеські традиції, хороші промислові потужності і захоплююча історія впровадження на ринок – головні відмінності виробника «Brano» від інших компаній. Асортимент компанії представлений різними підіймальними пристроями, виготовлення яких почалося ще в 1951 році.

Асортимент підіймального обладнання Brano

Головне призначення даних механізмів – це підйом і переміщення різних вантажів. Чеський виробник надає вироби для монтажно-будівельних, сервісних та транспортних робіт.

Завдяки широкому спектру виготовляючих розмірів і різних варіантів вантажопідйомності, вибрати відповідні пристрій стало набагато легше. До найбільш популярних тягових механізмів відносяться:

Рейкові домкрати

Рейкові домкрати – вантажопідйомність від 2,5 т до 20 т. Підйомники оснащено п'ятою і трьома видами рукоятки: стандартною, реверсивною (RK) або реверсивною рукояткою - важелем (RKP). Гальмівна система – надійно утримує вантаж в будь-якому положенні. Завдяки наявності мастильної заглушки на кришці передавального пристрою, домкрат можна легко змастити без попереднього демонтажу кришки.

Важільні домкрати

Важільні домкрати – підіймають вантаж, вагою від 0,5 т до 6,3 т. Стандартна висота підйому – 1,5 м. Є можливість великого підйому – до 6 м.

Ланцюгові талі

Ланцюгові талі – підйом різних важких об'єктів, вагою від 0,25 т до 10 т. Є можливість вибрати висоту підйому – 3 м-12 м. В комплектування даного механізму входять два види ланцюга (довжина узгоджується): сталевий – з антикорозійним напиленням і приводний – з анодованим захисним покриттям. Устаткування надійне і міцне в експлуатації, не вимагає значного технічного обслуговування.

Пересувні ланцюгові талі

Пересувні ланцюгові талі з вантажопідйомністю від 0,5 т до 20 т. Стандартна висота підйому – 3 м. Діапазон робочої температури складає від -20 °C до +50 °C. Є можливість придбання пристрою з більшою висотою підйому (до 12 м) і необхідною шириною балки.

Ручні важільні лебідки

Ручні лебідки призначені для переміщення вантажу, вагою від 0,8 т до 3,2 т. Дані вантажопідйомні конструкції оснащені барабаном з тросом (довжина узгоджується) і ручним важелем. Високоякісна гальмівна система лебідок має запобіжник від перевантаження, який не дасть зірватися вантажу і надійно убезпечить персонал. Є можливість придбати даний підйомний механізм з тросами, довжиною від 10 м до 40 м.

Блок для троса

Блок для троса використовується для підіймання і переміщення вантажів на монтажно-кам'яних роботах. Легко переміщує вантаж, вагою до 0,5 т. Це обладнання містить 6 моделей блоків з різними видами підвісів.

Підвісне обладнання

Підвісне обладнання кріпиться на балки і стовпи профілю I або Т з нахилом 20%. Є можливість придбати дане обладнання в двох варіантах: з поперечкою (вантажопідйомність від 2 т до 5 т) і вушком (вантажопідйомність від 2 т до 10 т).

Візки для талі

Візки для талі ефективно переміщують вантаж по несучих балках з косим фланцем (тип «I») і рівним фланцем (типи «IPE, HEA, HEB, HEM»), завдяки наявності запобіжних бамперів і ручного ланцюга. Працюю при температури від -20 °C до +50 °C.

Лебідка ЮА – офіційний представник компанії «Brano». Склад з тяговими пристроями знаходиться в Україні, що дозволяє поставляти продукцію в більш короткі строки. Якщо хочете купити підйомний механізм від чеського виробника, експерти нашого інтернет магазину допоможуть підібрати найкраще обладнання виходячи з Ваших побажань.


Назад
Copyright©2018 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com