Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

АТКПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Лебідки АТК - український прорив від лідера ринку вантажозахоплювальних механізмів

АТК або Азовтранскомплект - передова українська компанія з виробництва професійного підйомного обладнання, лебідок і талей, яка почала свою історію в 2000 році. АТК - це колектив однодумців, які отримали багаторічний досвід роботи в галузі машинобудування. Курс підприємства лежить на створення і розвиток власної виробничої бази вантажопідйомного обладнання з найбільшим Україні складом.

На сьогоднішній день Азов Транс Комплект це вітчизняне промислове підприємства, весь цикл виробництва якого знаходиться на території України. Конструкторське бюро, тестові лабораторії, логістичні центри і виробнича база розташовані на півдні нашої країни.

Цікаві факти про АТК:

  • випробувальний цех обладнаний гідравлічним стендом, зусилля якого при перевірках може досягати 100 тс;
  • цех з пошиття текстильних строп оснащений промисловими швейними машинами;
  • в асортименті компанії представлені стропи, що витримують навантаження 40 т.
  • АТК виробляє ланцюгові стропи 8 класу міцності;
  • повністю українське підприємство, весь цикл виробництва знаходиться на території нашої країни;
  • АТК займається розробкою і випуском нестандартного обладнання, траверс і захоплень;
  • сталеві канати вироблені методом заплітання і опресовки проходять випробування на міцність на гідравлічному тест-пресі з навантаженням в 100 тс;
  • можливо персональне виробництво продукції за індивідуальними проектами замовника;
  • поставки здійснюються як по всій Україні, так і за кордон.

У своїй роботі АТК орієнтується, в першу чергу, на покупця. Такелажне обладнання, лебідки, талі і аксесуари до повинні бути надійними, продуктивними і зручними у використанні. У роботу механізмів закладено підвищений ресурс служби. Тому Ви можете не сумніватися - лебідки АТК не підведуть Вас в найвідповідальніший момент.

Досвід, який перетворюється в якість

За 17 років активної діяльності на ринку вантажозахоплювальних механізмів України, АТК домоглася чималих успіхів. Завоювавши при цьому визнання як роздрібних споживачів, так і корпоративного сектора. Багато в чому це заслуга злагодженої роботи команди професіоналів, які віддали не один десяток років сфері промислового машинобудування. Сучасні виробничі цехи і лабораторії для тестування є запорукою втілення кращого досвіду фахівців АТК в життя. Інженери Азовтранскомплект не зупиняються на місці, і завжди прагнуть бути в курсі сучасних тенденцій та інновацій в сфері автомобілебудування. Для підвищення кваліфікації на постійній основі проводяться семінари і тренінги із застосуванням кращих зразків світового досвіду в цій сфері.

Купити лебідку або таль АТК означає не тільки підтримати вітчизняного виробника. В першу чергу це покупка безвідмовного тягового обладнання, нехай не з розкрученої, але надійної марки.


Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com