Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр
Ціна  1244 - 8382 грн.
-
Виробник
Вид продукції

Сенд Траки

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Сенд Траки для позашляховиків

Сенд траки (sand track) представляють собою міцні плити з різних матеріалів, які підкладають під шини для полегшення автомобілю пересування по ненадійним поверхням або для створення невеликого трампліна на складних ділянках. В інтернеті можна зустріти багато порад як зробити сенд трак своїми руками, але ми все ж не рекомендуємо так чинити. По-перше, за якістю матеріалів на заводі стежать фахівці, перш ніж надійти в продаж трапики проходять безліч випробувань на міцність і довговічність. Їх ергономічний корпус спеціально спроектований для максимальної зручності транспортування і використання. При багаторазовому згортанні не відбуваються заломи і затирання матеріалу, на поверхні не утворюються щербини і відколи. Плюс, такі сенд траки прослужать значно довше і не тріснуть при першому серйозному навантаженні.

Купити сенд траки для позашляховиків

Якщо Ви все ж вирішили віддати перевагу професійному сенд траку від перевіреного виробника, закономірно виникає наступне питання:

Як вибрати сенд трак?

На які характеристики варто звернути увагу? В першу чергу варто визначитися з матеріалом. На ринку представлені:

  • металеві сендтраки;
  • пластикові сенд траки.

Хороший пластиковий sand track нічим не поступається по міцності металевим моделям, при цьому набагато менше важить і його легше транспортувати. Деякі пластикові екземпляри являють собою не цільну конструкцію, а такий собі "конструктор" з пластин, які необхідно з'єднати між собою.Такий підхід значно економить місце при транспортуванні.

Як вибрати хороший сенд трак

Якщо Ви визначилися з матеріалом, можна переходити до наступного етапу: вибору типорозміру. При виборі довжини трака зверніть увагу на відстань між осями автомобіля. Трапик повинен бути менше по довжині, щоб його було легко дістати з-під днища. Ширина інструменту повинна трохи перевищувати ширину шин. У магазині Lebedka.ua представлені сенд траки довжиною 106 і 118 см - оптимальний розмір для короткобазних автомобілів. Втім, і для довгобазних позашляховиків ця довжина буде оптимальною.

Конструктивні особливості

За рахунок складного поєднання малюнка сенд-трака, співвідношення западин і виступів досягається оптимальне зчеплення колісної бази автомобіля із нестійкою поверхні дороги (болото, сніг, каміння і т.д.). Тому при виборі варто звернути увагу на рельєф протектора. Для зручного перенесення траки можуть бути обладнані ручками, а яскравий колір допоможе знайти трак навіть вночі при підкопування в грунт.

Пластикові Сенд-траки Dragon Winch відповідають всім перерахованим вище вимогам і пройшли багатоетапний контроль якості на виробництві. Їх переваги говорять самі за себе:

  • легка вага (близько 6 кг) і ручки для перенесення забезпечують легкість транспортування;
  • стійкість до деформації під великими навантаженнями;
  • рельєфний малюнок поверхні з оптимальним співвідношенням виступів і западин для кращого зчеплення з хиткою поверхнею;
  • можливість зчеплення один з одним завдяки отворам по краях трака;
  • оптимальна довжина як для легкових авто, так і для габаритних позашляховиків;
  • багатофункціональність: можна використовувати як підставку під домкрат або лебідку;
  • збільшений термін експлуатації завдяки використанню надміцного полімеру.

Як використовувати сенд траки

Купити сенд трак високої якості за привабливою ціною ви можете в спеціалізованому магазині Lebedka.ua. Головний мотив нашої роботи - задоволений клієнт, тому ми представляємо тільки високоякісне обладнання відомих виробників, яке буде служити вірою і правдою довгі роки.

Copyright©2019 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com