Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії
Фільтр

Аксесуари

Показати: 15 30 90
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Аксесуари для лебідки в магазині Lebedka.ua

Кожен власник позашляховика, любитель офф-роуда і екстремальних гонок ретельно стежить за оптимальною комплектацією свого авто усіма необхідними аксесуарами та запчастинами. Незважаючи на простоту конструкції автомобільної лебідки, вона вимагає до себе дбайливого ставлення і дотримання всіх правил експлуатації. Домогтися цього можна за допомогою аксесуарів, які не тільки оптимізують роботу електричної або ручної лебідки, а й значно розширять спектр її застосування і кількість виконуваних операцій.

У магазині lebedka.ua Ви зможете знайти всі необхідні комплектуючі за доступними цінами:

 • Стропи - вид вантажозахоплювального пристрою. Являє собою міцний стрічковий трос з петлею для захоплення вантажу. В окремих випадках стропи можна застосовувати як трос для буксирування або захист кори дерева. Дійсно, дуже важливо при самовитягуванні захистити кору дерева від пошкоджень при потужному тяговому ривку лебідки. У нашому магазині представлені надійні промислові стропи ТМ Dragon Winch, довжиною від 1 до 20 м і вантажопідйомністю до 9 т.
 • Купити такелажну стропу для автомобіля

 • Динамічний трос - популярний аксесуар для "висмикування" застряглого авто. Його основна відмінність від буксирувального тросу полягає в більшому рівні розтягування і стиснення для особливо складних ситуацій, в яких звичайний трос може просто порватися. Міцне кевларове волокно володіє високою еластичністю що дозволяє джипперові з легкісю витягти  автомобіль, що застряг.
 • Купити динамічний трос для лебідки

 • Опорні платформи - незамінний аксесуар для стаціонарного встановлення лебідки. Міцна металева підставка дозволяє надійно вмонтувати лебідку в корпус авто для наступних багатотонних навантажень. За допомогою опорного майданчика можна також створити умови для використання переносної лебідки в умовах бездоріжжя (статична горизонтальна поверхня).
 • Купити опорні платформи для автомобіля

 • Сенд траки - підкладка під шини для кращого їх зчеплення з нетиповою хиткою поверхнею (пісок, сніжна цілина, болото, канави, різні перешкоди і т.д.). Якщо ви хочете купити сенд трак, варто врахувати матеріал з якого він зроблений. Найбільш популярними є пластикові і металеві моделі. Вони різняться за ціною та рівнем зносостійкості матеріалу. Найбільш популярні в середовищі офф-роудистів та джипперів - саме пластикові сенд траки зі стійкого до деформацій надміцного пластику.
 • Купити сенд траки хорошої якості

 • Автомобільний компресор призначений для оперативної підкачки шин без фізичних зусиль з боку водія. Уже відійшли в небуття ножні і ручні насоси, їм на зміну прийшли електричні автомобільні компресори, що працюють від звичайного акумулятора. З їх допомогою в короткі терміни можна накачати шини великого позашляховика або спецтехніки. У магазині Lebedka.ua Ви можете купити автомобільний компресор з продуктивністю від 27 до 150 л, тиском в 140-150 PSI і вагою до 8 кг.
 • Купити автомобільний компресор для підкачки шин

 • Домкрат - один з найпоширеніших автомобільних аксесуарів, що дозволяє підняти автомобіль у вертикальній площині для заміни колеса або при попаданні авто в невелику яму або яр. Існують два найбільш популярні різновиди домкрата: рейкові і повітряні. Повітряний домкрат має велику площу контакту з землею, що дозволяє використовувати його на хитких поверхнях (пісок, сніг і т.д.). Рейковий домкрат - універсальне пристосування не тільки для підняття вантажів, але і для їх буксирування і штовхання на невеликі відстані. Купити домкрат для авто в Україні досить просте завдання - великий асортимент і професіоналізм консультантів дозволить вибрати оптимальний варіант обладнання.
 • Купити домкрат для автомобіля

 • Бампер - захисне оснащення автомобіля, що кріпиться на передню або задню частину корпусу автомобіля. Передній і задній бампер надійно захищають корпус авто від пошкоджень а також зміцнюють його для установки потужних лебідок або інших тягових пристроїв.
 • Купити захисний бампер для автомобіля

 • Спецодяг для офф-роуда - брендоване спорядження для комфортних експедицій і продуктивних гонок.
 • Купити спецодяг для офф-роуд

  Всі аксесуари для лебідок, представлені в магазині Lebedka.ua пройшли технічний контроль якості на виробництві та офіційно сертифіковані в Україні. Ми повністю відповідаємо за якість наданої продукції і забезпечуємо  гарантійний супровід.

  Більшість товарів є в наявності на наших складах, тому їх доставка по Україні займає 2-3 дні.

  Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com