Закладки 0
(067) 430 82 15
Категорії

ABLEПоказати: 15 25 50 75 100
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Вантажопідйомні механізми компанії Able

Мультинаціональна компанія ABLE виробляє електричні і ручні вантажопідйомні механізми. Продукція направляється на ринки Європи, Азії, Америки. Купити оригінальний товар можна в 40 країнах світу, в тому числі і в Україні, в нашому інтернет-магазині. Головна особливість в тому, що випускаються продукт не тільки відповідно до міжнародних норм, а й адаптований під стандарти конкретної країни. Багато відомих брендів замовляють виготовлення обладнання на заводах Able і продають їх під своїм ім'ям.


Виробничі потужності компанії

Американська корпорація Ableforge Manufacturinginc є одним з найпотужніших і високотехнологічних підприємств, що спеціалізуються на виготовленні підйомних механізмів. Для виробництва використовується сучасне обладнання, високоміцні матеріали. Дотримання стандартів, таких як CE, ABS, EN818-2, EN818-7, ГОСТ дозволило вийти на світовий ринок в якості лідера.

Виробництво було запущено більше 35 років тому. За цей час компанія Не тільки напрацювала пристойний досвід, а й постійно розвивається, удосконалює виробництво. На сьогоднішній день заводи розташовані на території Америки, Європи, Південно-Східної Азії. В цілому виробничі площі займають близько 200000 м2.

Компанія поставила досить високу планку. Кожна таль ABLE - втілення надійності, якості та безпеки.

Асортимент бренду

Американський бренд пропонує широкий асортимент високоякісного обладнання вантажопідйомністю призначення, при цьому ціна досить демократична. Вироби розділені на кілька категорій:

 1. Таль ручна важільна. Використовується для монтажних, будівельних, вантажних робіт
 2. Візок ABLE буває декількох видів: такелажні вироби працюють на роликах, що дозволяє транспортувати вантаж без застосування ручної сили. Гідравлічна - для переміщення габаритних вантажів, частіше на піддонах.
 3. Талі ручні шестерні ланцюгові. Дозволяють піднімати великоваговий вантаж вертикально вгору і переміщати його горизонтально.
 4. Захвати різної конструкції забезпечують надійне закріплення вантажу. Бувають вертикальні, горизонтальні, магнітні.
 5. Ваги кранові.
 6. Лебідки, МТМ. Монтажно-тягові механізми розраховані на роботу без електрики. Вони прості в застосуванні, підходять для роботи у вертикальній і горизонтальній площині.
 7. Блоки використовують як підвісні пристрої. Дозволяють зменшити навантаження при підйомі вантажу.

Сучасні механізми відрізняються міцністю і безпекою. Завдяки стійкості і високій вантажопідйомності обладнання використовують в автомайстеренях, на складах, в портах.


Чому обирають ABLE

Існує ряд причин, чому магнітне захоплення ABLE і інша їхня продукція стали настільки затребуваними в усьому світі:

 • постійний контроль якості матеріалів і готової продукції;
 • весь товар розрахований на довготривалу, безперебійну роботу;
 • професійне обладнання підходить для важких і надважких умов експлуатації;
 • електричні підйомні моделі відрізняються економічністю споживання струму;
 • вся техніка повністю безпечна в роботі, передбачений захист оператора;
 • простата монтажу та обслуговування.

Який би товар американського бренду для підйому вантажу ви не замовили, можете бути впевнені в його справності і надійності. Офіційним представником фірми є наш інтернет-магазин. Тому, купуючи товар тут, ви отримуєте сертифікований механізм з гарантією якості.


Copyright©2022 Всі права захищені. Створено в skygeneris.com